Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre többet foglalkozom az...

Egyre többet foglalkozom az el Camino gondolatával, és gyűjtöm az információkat, filmeket élményeket. Van valaki, aki már megcsinálta? Mondj egy pár biztató mondatot, akár privátban! Köszi.

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most tervezem csinálni majd. Te mikorra tervezed?

Kikérdeztem pár embert akik megcsinálták már. És mindenkinek nagyon jó volt, tanácsnak annyit mondtak, hogy kényelmes megszokott cipőt vigyek, és minél könnyebb hátizsákot :D

2015. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, számomra még nem derült ki, hogy képes vagyok-e rá, mert a tenisztől totál kivannak a térdeim, és annak nem látom értelmét,hogy pár nap múlva visszaforduljak.Mentálisan felkészült vagyok, de fizikálisan még nem. Ráadásul én már idősebb fickó vagyok, tele szabadidővel,de már a szívem se a régi. Ha rászánod Magad, szurkolok Neked!!!
2015. jún. 24. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem jártam végig, sőt, egy km-t sem tettem meg belole, de egy zarandokszallason voltam 2 hetig, es fogadtam a zarandokokat... Lattam, milyen szenvedes aran jutnak el a célig, és azt, hogy a szallasadok sokszor durvan kihasznaljak szegeny zarandokokat... Annak ellenere sokan az ut vegen ugy erzik megvaltozott az eletuk es utkozben mas emberekke valtak...
2015. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál, nálam is erről van szó, bár én nem akarok más emberré válni, de bizonyára megtörténne velem is. Nem tudok megoldani egy magánéleti problémát, és kicsit rendbe szeretném tenni a lelkemet.
2015. okt. 23. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos hát rendbe jött a lelked kedves kérdező?
2021. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!