Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hosszú hajú fiúk milyen...

Hosszú hajú fiúk milyen lányok jönnek be nektek leginkább?

Figyelt kérdés

Tudom h ez egyénenként változó,de azért kiváncsi vagyok néhány véleményre.

Légyszi írjátok oda a kort is.



2015. jún. 24. 14:38
 1/1 anonim válasza:

Nos én 19 F vagyok. Ez egy nagyon nehéz kérdés. Valóban minden hosszúhajú srácnak/férfinak más az ízlése, ez nem igazán függ a hajviselettől. Bár az kijelenthető, hogy a hosszúhajú férfiak általában a rockzene valamilyen fajtáját hallgatják. És a zenei izlés viszont már nagyban befolyásolja az ízlést a nők terén is. De lehet hosszúhaja egy extrém durva black metalosnak, de akár egy akusztikus rock kedvelőnek is. Vagy ugye rajongónak is vagy épp zenésznek is... Tehát ezért nem lehet egyértelműen meghatározni a hosszúhajú férfiak ízlését.

Hogy velem mi a helyzet: Nekem azért van hosszú hajam, mert zenész szeretnék lenni. Általában régebbi komolyabb, igényesebb rockot, metalt hallgatok, én magam is komolyabb vagyok.

Magam mellé egyértelműen egy komolyabb nőt tudnék elképzelni. Nem kell, hogy imádja a rockzeét, de fontos, hogy megengedje, hogy én imádjam, és megértse, hogy én mért szeretem a zenét. Azért fontos az is, hogy jó legyen az ízlése zene terén, de akár nem csak zene terén. És nyílván olyan legyen, aki szereti, ha hosszú haja van egy pasinak. Fontos az is, hogy ne azért legyen velem, mert mondjuk én a hajam miatt egy vad állat lennék, mert szerintem a vad szó kb ugyanannyi hosszúhajú pasira igaz, mint amennyire nem.

A külső terén szerintem a legtöbb férfinak hasonló az igénye. Legyen szép arca, és jó alakja a lánynak. Sajnos a pasik így működnek, én is válogatós vagyok. Remélem nem volt túl hosszú a válaszom.:)

2015. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!