Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők!? Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők!? Nektek milyen méretekkel rendelkező Férfiak jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés
Elsősorban a magasság, testalkat, súlyra gondolok. :)

2015. jan. 19. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A szerelmes nőknek mindegy, a riban cok válogatnak,lássuk kiből ennyi van.
2015. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nehogy már megszablyák hány kilok legyünk! Ez seggség!
2015. jan. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szabják...
2015. jan. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
180 cm 80 kg és természetesen erős testalkat :) ilyen a párom, korábban lehet nem ezt mondtam volna.
2015. jan. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Én 177 cm magas vagyok, szóval testmagasságra a 180-190 cm magas férfiak tetszenek a legjobban. Testalkatra meg a sportosan izmos, de nem kigyúrt férfiak, vagy a kicsit mackós testalkat.


"A szerelmes nőknek mindegy, a riban cok válogatnak,lássuk kiből ennyi van."


A szerelmes nőknek mindegy, csak azt, hogy az ember kibe szeret bele, szerintem a másik személyisége és a szimpátia mellett eléggé befolyásolja az iránta érzett fizikai vonzalom.


Gondolom, ha már szerelmes lennél egy nálad 15-20 centival magasabb nőbe, akin van 30-40 kiló súlyfelesleg és igen távol áll az alakja az általad szexuálisan vonzónak tartott testalkattól, akkor biztos téged sem érdekelnének a külsőségek, azt mondanád, hogy "mindegy".


Csak keresd meg magadban az őszinte választ arra, hogy mekkora eséllyel szeretnél bele egy ilyen nőbe.

2015. jan. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

#5


Nálam nem befolyásolta a fizikai vonzalom, bár én nő sem vagyok. Ti felszínesebbek vagytok.

2015. jan. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem nevezném ri.ancnak az olyan lányokat, akiknek van némi álomképe egy olyan férfiről akit szívesen eltudnának képzelni maguk mellett.

Szerintem mindenkinek van bizonyos szintű elvárása, ideállja a másik nemmel szemben. Olyan tulajdonságok ami a legelső találkozásnál megfogja. Először úgyis csak a külsőt lehet meglátni a másikon, majd a belső csak később jön.

Nekem férfi létemre is van ilyen ideálom akit már első látásra vonzónak találok.

2015. jan. 19. 07:40
 8/12 A kérdező kommentje:

Végül is másféle külsőségek is érdekelnének pl.: öltözködés, szemek, tekintet, kisugárzás...

Tehát bármi olyan dolog ami, első látásra már megfog titeket. Tehát bármi olyan ami, sokat nyom az első benyomásban pozitív irányba.

2015. jan. 19. 07:52
 9/12 anonim ***** válasza:
az 5 ös esete vagyok de jó nekem :D
2015. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismersz minden embert a földön, hogy ezt így kijelented?
2015. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!