Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizonyos emberek, hogy mennek...

Bizonyos emberek, hogy mennek ki külföldre dolgozni, 0 nyelvtudással, és 8általánossal amit 10-11 évig jártak?

Figyelt kérdés
Általánosba volt 1-2 osztálytársam, akik elég cefetül álltak majdnem minden tárgyból, mikor ballagtam általánosból 5éve, akkor ők még, hatodikba koptatták a padot. Most rájuk kerestem facebookon, egyik Németországba tengeti a napjait, másik meg Angliába éldegél, és töltik fel a képeket, különböző székhelyekről, ahol megfordultak.
2015. jún. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek olyan helyen is dolgoztak. Én pedagógust is ismertem (nyilván diplomásat), aki hazajött Írországból, mert csak banánpakolásra alkalmazták. Ennél azért jobb munkája volt. Persze ha valaki semmit nem tudott itthon csinálni, annak lehet jobb odakint takarítónak menni, de ezt mondjuk nem igazán értem, mert WC itthon is van.
2015. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*széphelyekről
2015. jún. 24. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:

# 1 De lehet azt jobban megfizetik, ha ott pucerája a budit. Múltkor olvastam egy cikket, hogy magyar rendőrök, inkább külföldre mennek fuvarozni, meg mosogatni, mert azt jobban megfizetik. Meg anno beszéltem még egy emberrel ezekről, és mesélte hogy Ausztriába pl a kukásautókon is inkább külföldieket alkalmaznak, mert egy osztrák ezt a munkát nem végzi el, a külföldieket meg jól megfizetik érte. Olaszországba meg bizonyos pizzériákba alkalmaznak külföldieket, ahol még kemencébe sütik a pizzát, és ott is inkább mediterrán kontinensről érkezőket alkalmazzák, mert ők jól bírják a meleget.



Itt is van az a rendőrös cikk.

[link]

2015. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm péknek ment ki úgy, hogy a nyelvet sem beszéli és még csak nem is pék. Betanítják. Ráadásul az egyik munkatársa magyar. Egyébként majdnem mindenhol van már legalább egy magyar.
2015. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!