Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rocker/punk/skinhead/góth/hi...

A rocker/punk/skinhead/góth/hippy lányok szerintetek is nehezebben találnak barátot/párt maguknak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hozzám jöhetnek

22/f

2015. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Mivel a szubkultúrák kihaltak Magyarországról, csak a tömegf*s irányzatok maradtak, így feltételezem igen.


Fesztiválokon is csak ilyen hányásos alkalmi rockerek vannak, akik egy évben egyszer előássák az egyetlen fekete pólójukat a fesztivál idejére és azt hiszik attól lesznek kő arcok.


Áh pedig milyen jó is volt még 10 éve, mikor volt egy csomó gót meg metálos csajszi.


28F

2015. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Goth-féleség vagyok, 6 éve van párom (aki metálos), aki mostanra már a férjem. Előtte is udvarolgattak a fiúk, sőt, miután összejöttünk, azóta is többen voltak, akik "leszólítottak" az utcán, meg ismeretlenül koncertre akartak hívni (pedig szerintem nem vagyok egy szépség :D), de diszkréten leráztam őket.


Szóval nem, nem találnak nehezebben párt maguknak.


Több goth és metálos lány ismerősöm is van, mind tartós párkapcsolatban él. Mondjuk mind huszonéves, tinikkel nem tudom, mi a helyzet.


Húgom punk, még oldalt a haja is fel van nyírva, tele van tetoválva, meg ajakpiercingje van, neki is van párja és neki is folyton megpróbálnak udvarolgatni. Jó, ő mondjuk szép is mellé :D De ő is a 20-as éveit tapossa.

2015. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Inkább én találom meg őket nehezen...

Ha látni,akkor annak úgyis túl erősen fogja a barátja a kezét :D


Mondjuk skinheadet nem is keresek.

2015. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hasonló érdeklődésű/stílusú emberek társaságában nem lehetetlen társat találni
2015. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj Magyarországgal, hogy él mindenkiben a birkaösztön, olyannak kell lenni, mint a többiek, vagy kiröhögnek. Tömegízlés...
2015. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én rocker csaj vagyok, eddig még ilyen téren nem volt problémám, eléggé tapadtak a srácok, jó többségben hasonlóak de akadtak más stílusúak is. Szerintem ez nem nehezíti a dolgokat, bár emberfüggő valószínűleg:)
2015. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!