Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Légyszi ne röhögjetek ki a...

Légyszi ne röhögjetek ki a kérdésem miatt, de ha nem vagyok se rocker, se metálos, se skinhead, se punk attól még felvehetek acélbetétes bakancsot, csak mert nekem marhára tetszenek?

Figyelt kérdés
Egyébként inkább bolsevik beállítottságú vagyok. (jöhetnek nyugodtan az oltások, szidások, káromlások már hozzászoktam, de ha én egyszer ebben az ideológiában hiszek...ez olyan mint a skinheadeknél az imperializmus, a fasizmus, a nácizmus), bocs, hogy kicsit eltértem a témától
2015. jún. 14. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy felvehetsz.
2015. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná. :)
2015. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! :-)
2015. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán :) Nekem is van hasonló bakancsom, lány vagyok és teljesen nem "úgy" öltözködök, de többen szokták dicsérni az ízlésemet. (Bár 2-3 éve kicsit rocker voltam).
2015. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyárra pont ideális. :D
2015. jún. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A bakancshoz nem kötődik semmiféle politikai eszme/ideológia, maximum egy pár ember arra asszociál a bakancs láttán. Nyugodtan hordhatod, ha tényleg tetszenek!

(Nekem is van, de a melegre való tekintettel inkább most nem veszem fel :) )

2015. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok, hogy csak most írok, nem voltam gépközelben, köszönöm mindenkinek a válaszát, egyébként én se nyárra terveztem felvenni, és a véleményeiteket látva kicsit bátrabban tervezem a bakancs vásárlást :D
2015. jún. 16. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy felvehetsz és ne törődj a lenéző emberekkel.

Mondjuk nem tudom, nyáron tényleg furcsa lesz. :D

2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan húzzál. Bár nem értem, hogy nyáron miért nem szeretnéd hordani, akkor pont ideális :) ( 15 éves korom óta télen-nyáron hordom) Télen meg késő ősszel viszont muszáj vastag zoknit húzni és a talpbetét elengedhetetlen, mert az acélbetét nagyon hamar áthűl és lefagynak a lábaid benne. Egyébként milyen bakit választottál magadnak?
2015. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyenlőre még nincs konkrét választásom, mindenképp olyat szeretnék ami strapabíró (bár nekem nem lenne kitéve olyan viszontagságoknak mint pl. egy punk szétrúg vele minden útjába kerülő dolgot a koncertekről már nem is beszélve :) több márkát is néztem már de amikor olvasok róluk véleményeket egyik része agyon dícséri a másik része meg ócsárolja
2015. jún. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!