Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy csaj, jelen esetben...

Ha van egy csaj, jelen esetben egy nálam 3-4 évvel fiatalabb és van barátja, akkor miért néz?

Figyelt kérdés

Én 21, ő 17 vagy 18 lehet.

Nem értem, hogy mit akarhat.



2015. jún. 25. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy van barátja, még nézni szabad.

Én is megnézem a helyes férfiakat, pedig férjnél vagyok, hűséget esküdtem, nem vakságot.

Nyilván nem akarok tőlük semmit, ha a férjem mellettem van, akkor nem csinálom ezt, de ahogy egy pasi is megnézi a szép lányokat, úgy egy lány is megnézheti a helyes pasikat.

2015. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aztán meg én leszek a bűnbak, ha észreveszik h néz, azt hiszik majd hogy én próbálkozok be és engem akarnak eltenni láb alól.
2015. jún. 25. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem néztél sok maffiás filmet? :D Ne bonyolítsd már túl.

Ha annyira zavar, hogy néz, akkor te nézz másfelé.

2015. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel teljes mértékben egyetértek, de én még a barátom jelenlétében is megbámulom a helyes pasikat, néha még oda is szólok nekik, ő meg ugyanezt csinálja a csajokkal, de nem veszi magunkra egyikünk sem
2015. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, nem érdekelné-e egy hármasfogat?
2015. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!