Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez miért történik ez velem megint?

Figyelt kérdés
a lényeg az egészben hogy volt anno kb. 2 éve velem egy esett miszerint szerelmes voltam egy csajba aki engem nem szeretett viszont de nagyszerűen eljátszotta hogy fontos vagyok neki aztán barátok maradtunk mert ő tulajdonképpen végig csak barátként nézett rám na most ismét egy ehhez hasonló helyzetben vagyok megint van egy csaj akit immáron kb. 2 hónapja ismerek a különbség annyi hogy ennek a csajnak be is jövök csak ő meg mindenre hivatkozik hogy miért nem jöhetünk össze csak hát amikor megölel meg stb. akkor érzem hogy baszottul odavan értem és hogy szeret de nem akar velem kezdeni komolyabban pedig már smároltunk is mondjuk azt csak 1-szer de hát akkor is éreztem hogy imád na mindegy azt szeretném megtudni hogy ennek az ismétlődésnek mi lehet az oka mert komolyan kezdek félni

2014. szept. 16. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul érzed. Ha egy nőnek kell egy pasi, akkor semmi sem állhat az útjába. Ő pedig direkt borogatja maga elé az akadályokat, csak ne kelljen veled együtt lenni.
2014. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudja mit akar vagy csak szédít. Amúgy a szöveget kicsit jobban is tagolhatnád.
2014. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhúzza előtted a mézesmadzagot,mert jólesik neki, hogy valakinek kelleti magát. De szerintem ebből nem lesz semmi.


Hidd el,ha tényleg akar téged egy nő,akkor azt nem lehet nem észrevenni.


Plusz a nők megunják a teszetosza pasikat,akik nem mernek lépni.Tehát vagy megcsókolod minden alkalommal,amikor meglátod és elviszed kajálni,moziba és megfogod a kezét, vagy megmondod neki, hogy sorry, de nálad a barátság nem működik és hagyjátok egymást!

2014. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért, milyen az,amikor tleg kell egy nőnek egy bizonyos pasi,hogy viselkednek ilyenkor?
2014. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Miért van ez miért történik ez velem megint?"

Amikor ugyanaz a (rossz) dolog történik az emberrel, akkor ideje elgondolkodni azon, hogy mit csinál rosszul. A világ nem fog a kedvedért megváltozni, neked kell beleidomulni, ha boldogulni akarsz.

2014. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vagy bizonytalan vagy ki akar hasznalni valamikepp :P
2014. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!