Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a Zsanettozás mostanában...

Mi ez a Zsanettozás mostanában neten, el tudná valaki magyarázni, mert nem értem?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)
2015. jún. 26. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_QIswil2a4w

A videó majd beszél helyettem :D

2015. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt minden le van írva:

[link]

2015. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jún. 26. 16:37
 4/4 anonim válasza:

Lyrics:


Szia Zsanett, figyelj, nagyon régóta tetszessz , szeretnék veled beszélni négyszemközt hogy ha lehetne persze, de csak akkor hogyha nincsen barátod, és szökőkútnál szombaton öt órakkor légyszives legyél már ott, a többit nem mondom. Nagyon csinos vagy, már nagyon régóta tetszessz, már szerettem volna régóta beszélni veled, de én úgytudtam, hallottam róla, hogy van barátod eddig ezért nem szóltam neked, már én nem vagyok olyan férfi aza... férfi az a srác ...vagyaki..szóval érted... ha nincsen barátod akkor légyszives legyél már ott a szökőkútnál 5 órakkor jó? Szivem, nagyon szeretlek már most. Csinos vagy nagyon. Amit tudok megoldok neked mindent, megfogok neked adni mindent, nemtudom tudod-e róla, hogy hol-mint vagyok most. A néném lakok, az Etuska nénémné, a házamba most a Bandiék laknak albérletbe,ottan... az mindegy mennyiért, hú-húszé vannak ottan, és ezt mondta nekem a bátyám és a néném is, néném, hogy amint lesz barátnőm, ... ő ismer tégedet tudja hogy nem vagy olyan, mint a többi nő, hogy csak arra az alkalomra, nem csak arra az alkalomra kellené nekem Zsanett, ha megtörténik az aminek meg kell, előbb utóbb persze, mert hogy tetszessz nagyon és nem csak erre az alkalomra kellené, én együtt szeretnék veled élni mert nagyon csinos vagy. Tetszessz. Meg, és , ő megigérem neked aztat,hogy nem foglak megcsalni soha, hűséges tipus leszek hozzád, mindvégig amig élünk, de örökre foglak szeretni, nem foglak elfelejteni. Szivembe leszel addig ameddig .. már most szeretlek nagyon, mithogyha vissza emlékszek arra mikor mondtam neked hogy, a számom megadtam, amint feltöltöm a kártyámat .. nemtom 70-es...mondtam 70-es vagyok, hogya nem lennél 70-es veszek neked,kártyát és akkor hétvégén tudnánk beszélni ingyen is... szombat-vasárnap. De légyszives legyél már ott mindenféleképpen szeretnék veled beszélni. Zsanett a szökőkútnál öt órakkor falunapon. Puszillak,csókollak Zsanett!

2015. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!