Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy lányról,...

Mit gondolnátok egy lányról, ha ilyesmit mesélne? Elmebeteg?

Figyelt kérdés

"Nem messze a folyótól táboroztunk le.

Mögöttünk erdő, előttünk víz, a barna, süppedő, homokos talaj meredeken lejtett. Balra a nádas árnyékában régi vízimalom állt, kisértetiessé téve a hely hangulatát.

A távolban a túlpart irányában fehér fények ragyogtak a víz felett.

A vízhez közeledve egyre hűlt a levegő. A hullámok ritmikus mozgása nyugalommal töltött el, az esti félhomály ellazította a szemeim.

Egy pillanattal később azonban rossz irányt vettem. Először csak ok nélküli félelem töltött el, az a fajta, amikor földbe gyökerezik az ember lába, mintha valami iszonyatosat látna. Ennek ellenére a víz úgy vonzott, mint kalózt a rablott kincs.

Néha visszatekintettem a tábortüzünk irányába, és úgy éreztem magam, mintha nem maximum ötven méterre távolodtam volna tőle, hanem mérföldekre. Ezen a részen már csípett az éjszakai levegő.

A félelemérzetet lassan fizikai tünetek kísérték. Előbb csak szédülés, majd éles fájdalom a szívem táján. Éreztem, ahogy lassul az agyam, tompul az érzékelésem, de a hajtott a kíváncsiság, mivel biztos voltam benne, hogy a helynek köze van az állapoztomhoz.

Nem sokára elértem azt a pontot, ahol két folyó torkollott egymásba.

A következő percekről csak zavart emlékeim vannak. Láttam fodrozni a vizet, ahogy az apó hullámok egymás fölé kerekedtek, majd lágy ölelésben buktak a síkos talajra.

Ezt követően ájuláshoz hasonlatos érzés járta át a testem, a lábaim ellazultak, az agyam kikapcsolt.

Felocsúdva távolodni kezdtem a helytől, ám csak nem értem el a táborunkat, mintha mind térben, mind időben jóval messzebbre jutottam volna"


Állítólag megtörtént


2015. jún. 26. 21:29
 1/8 Estienne válasza:
96%
A kábszi rossz!
2015. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ennek mi köze a felnőtt párkapcsolatokhoz?
2015. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem drogozik
2015. jún. 26. 21:36
 4/8 anonim válasza:
58%
Ez a leírás a 90-es éveket juttatja eszembe, az időnk nagy részét "hasonló környezetben" töltöttük. Gomba ethyllel... az ütött rendesen.
2015. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
100%

Mi itt az elmebetegség?

"szépirodalom" - úgy hívják, - van még mit fejlődnie...

de nem az eseted.

2015. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
felőlem mesélje csak ne nekem, én már a 3. mondatnál feladtam
2015. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hűű! Ladó Gyula Lajos is "javíthatatlan álmodozó" volt , de tanulhatna!

Ez vagy valami "csók és könny" -kaliberű szirupos romantikából idézet ,

mármint a szóhasználat-és a fogalmazás szerint is. Vagy valóban kezdődő mentális probléma.... Mint valami depresszióféle elegye lenne egy "halálközeli-élménnyel" .

Jómagam epilepsziás vagyok , de legalább azzal igyekszem könnyíteni a helyzetemen , hogy nem olvasok ilyen "irodalmat" . Bocsáss meg, hogy most mégis csapdába estem"

Egyébként : maholnap már azt is fenntartással fogadom , amiről tudván tudom ,

hogy megtörtént. Nemhogy azt , amiről állítják , hogy megtörtént.... : )

2015. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ez nem elmebeteg csak csöpögősen művészi...
2015. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!