Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van,egy férfi,aki sokszor viccelődött már velem olyanokról,hogy pl. elvesz feleségül,vagy összejön velem,meg arról is viccelődött már,hogy megcsókol.

De,ami a legérthetetlenebb nekem:többször viccelődött már a miatta kialakuló"szerelmi bánatomról". (Nem járunk,sosem jártunk)

Az a legdurvább amúgy ebben,hogy szerintem én szeretem őt.És tényleg voltam már szomorú miatta,és sírtam is.Lehet,hogy sejti hogy tetszik nekem?

Ti mit mondtok erre,miért beszélt nekem a pasi,még ha viccelődve is,a szerelmi bánatról,amit ő okozna nekem?

Én ezeket tudom elképzelni:

1.Csak viccel

2.Viccel,de azért mert esetleg tetszem neki

3.Azért viccel,mert sejti hogy mit érzek,és várja hogy "ugorjon ki a szög a zsákból"

4.Azért viccel,mert szeretné,hogy szenvedjek miatta


2015. jún. 6. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:

És,amúgy nem volt már valamelyikőtök hasonló helyzetben?

És én szerintetek kellene csináljak valamit ha még egyszer előfordul ilyen?Mondjak rá valamit,vagy ne?Ha igen,mit?

Eddig sose mondtam rá semmit ilyenkor,nem is igazán reagáltam,nem is nagyon tudtam mit.

2015. jún. 6. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2-es lehetőség játszik.

Viccel és tetszel neki.

Viccelődj vele te is,mond azt:a legutóbbi beszélgetésetek óta mély szerelmi bánatba estél.

Aztán ő rákontráz, majd te is...

Az alap,hogy tetszik neked!

Legyen humorérzéked,a férfiak szeretik,legalábbis én igen.:D

Egyébként hajrá:)

2015. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha megvallod neki a szerelmedet és akkor eldől, hogy melyik is igazából. De én is a 3.-ra szavazok.
2015. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mind a kettőtöknek köszönöm! :)


Először kipróbálom szerintem,amit az első írt,aztán meglátjuk.

Második válaszolóhoz egy kérdés: írtad hogy te is a 3.ra tippelsz.Viszont akkor a 2re vagy 3ra? (azt írtad hogy "én IS" ,az első válaszoló viszont a 2re gondolt)

2015. jún. 6. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Szoktatok talizni, vagy inkább írni szoktatok?

1-es voltam.

2015. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk talizni.
2015. jún. 6. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha felajánlja a segítségét a probléma megoldására,mond neki egy randitól rögtön helyre jönnél;)
2015. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!