Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mi akart lenni? Most ezzel...

Ez mi akart lenni? Most ezzel azt akarta mutatni, hogy nekik mennyi penzuk van?

Figyelt kérdés

Az egyik baratnomeknek van egy Opel autojuk, nekunk Volkswagenunk van.

Valahogy szoba kerult valaki, ezaltal pedig az autok, es a csaj bevagja, hogy meg az o autojuk is jobb, mint aze az illetoje, de ok 3100 eurot fizettek erte, nem pedig 4100 eurot mint a masik illeto.


2015. jún. 27. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi akart lenni,de írtó kicsinyesnek tűnik
2015. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont az akart lenni amit mondott:

Szerinte az ő kocsijuk jobb, pedig kevesebbe került.

Megjegyzem, 1 milla körüli autó szerintem nem egy lehetetlen dolog. Ha valóban sok lenne a pénzük, 3-4 millás új autót vennének.

2015. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem felsokategorias kocsi, ugyhogy ilyen szempontbol lenyegtelen a kerdes.
2015. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyik sem felsokategorias auto? De oszinten szolva amelyik leblamalta, annak meg sem emlitettem a markajat.

Nem lett volna muszaj kihangsulyozza, hogy mennyi volt az ovek, eleg lett volna, ha annyit mondott volna, hogy az ovek egy Opel megis olcsobb volt, mint a masike, ami tulajdonkeppen egy Ford volt.

2015. jún. 27. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Tok mindegy hogy ford vagy opel vagy vw, mert mind harom ugyanaz a kategoria.

Szoval meg mindig lenyegtelen a kerdesed.

2015. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!