Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kislányom 5-6 évesen látott a...

O.z kérdése:

Kislányom 5-6 évesen látott a lakásban a szék alatt összekuporodva egy kisfiut, behivot mert meg akarta mutatni nekem de én nem láttam semmit,2szer is rákérdezett hogy tényleg nem látom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
55%
Ha hiszel az ilyen dolgokban akkor erre az a magyarázat hogy a gyerekek fogékonyabbak a szellemvilágra.Az én kisfiam pl 4évesen hirtelen csak elkezdett sírni, minden előjel nélkül hogy neki mennyire hiányzik a batya, aki nemrég halt meg.Olyan volt mintha hirtelen látta volna és eszébe jutott, pedig nem nagyon ismerte.Ha nem hiszel az ilyenekben akkor pedig vagy csak meg akart viccelni a gyerkőc, vagy van egy képzeletbeli barátja.Vagy nem tudom mi lehet még
2013. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc volt hiszen ismerem a lányomat,nem hiaba azóta foglaltoztat ez a dolog.
2013. ápr. 23. 11:45
 3/58 anonim ***** válasza:
11%
Mi a kérdés? Képzelõdött, gyerekekkel elõfordul.
2013. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
59%
Egy gyerek az nem képzeleg az amit mond z mindíg úgy van!2013-at írunk!Elvégre nem a szem lát hanem a képzelet!Aki hangokat hall az nem skizofrén hanem tényleg sugdos neki valami!A szék alatt összekuporodva, mi sem természetesebb!
2013. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
34%
Hát talán annyit tudsz tenni, hogy ha nem ti építettétek a házat, megkérdezed a szomszédokat, lakott-e ott előttetek kisfiú.
2013. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyennek a szomorú végkövetkezménye a mohácsi rajztanár esete akit meghurcoltak évekig mert fogdosással vádolták noha egy kicsi bizonyíték se volt ellene.Elvégre egy gyerek az nem képzeleg, mindíg a valóságot mondja!
2013. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
69%

A gyerekek tényleg fogékonyabbak azokra a dolgokra,amiket mi nem látunk.Vannak gyerekek,akik kitalálnak barátokat,és vannak,akik tényleg látnak olyan jelenéseket,amit mi képtelenek vagyunk "fogni".

Mi felnőttek gyakran tagadjuk,hogy léteznek dolgok tudtunkon kívül is,akkora az egónk.

2013. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 Illusi0n ***** válasza:
63%

Ha azt mondta, látta, akkor valószínűleg egy ott rekedt kisfiú szellemét látja. Ha látja, tud is vele kommunikálni.

(Csak ne legyen erőszakos halállal halt gyerek, mert az gáz.)

Kérdezze meg, mi történt vele! Beszéljen hozzá. Kérdezze meg, tud-e segíteni neki?

Elvileg választ fog adni. Mármint a gyereknek. A gyerektől meg meg lehet kérdezni, mit mondott.

Nézz utána az előző lakóknak tényleg volt-e ott kisfiú, mi történt vele (ha volt).

Sajnos az is lehet, hogy több mint száz éve élt ott, akkor csak tőle tudjátok meg...

2013. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
38%
Az én tesóm 3 évesen azért sírt, mert saját bevallása szerint " a dudu talapál". Na ekkor mi történt?
2013. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 Illusi0n ***** válasza:

Nem kérdezted, meg mi a "dudu"? Vagy hogy rajzolja le?

Gondolom a "talapál" vagy mi, az a kalapál :D

2013. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!