Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te is azt várod hogy végre...

Te is azt várod hogy végre történjen valami izgalmas veled?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon sok ember várja hogy történjen vele valami,mivel ki van égve,belefáradt a napi robotba,a sok gondba!Ha lenne egy olyan szabadidőközpont ahol mondjuk kitombolhatnád magad,akkor váltanal bérletet oda?

Illetve hajlandó lennél kicsit örültebb dokgokat is kipróbálni?


2015. jún. 28. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, hogy bekapják a farkamat.
2015. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tombolni? Tudod?
2015. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hányok a közösségektől, a szórakozóhelyektől, és minden olyan hely taszít ahova turisták járnak.Így teljesen hidegen hagyna ez a központ... túl erőltetett.Nincs kedvem a Jurrasic parkban mesterségesen előidézett helyzetek szimulációjához.A valós kaland pont attól kaland hogy spontán jön,és van benne veszély,kihívás,félelem,izgalom.
2015. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már most is van ilyen központ, mégse váltok oda jegyet.
2015. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindenki izgalmas életre vágyik, de úgy is csak álom marad a többségnek, azon meg egy hétvégi örjöngő központ nem segít.
2015. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban a fiatal korosztály, talán olyan 18 éves korig. Aztán az 1% választ valami tényleg izgalmas munkát, vagy életet, míg a másik megmagyarázza neki ehez miért nem fűlik a foga.

Egy ilyen szabadidő központ nagyon kevés lenne. Attól meg, hogy hétvégente befizetném magam valami őrült dologra, semmivel nem lenne izgalmasabb az életem.

2015. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én mindig mennék, de nincs hozzá társaságom xd
2015. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem igazán! Betábláztam az elkövetkező 5 évet, van benne bővel izgalom, és persze hajtépés is!

Az őrültebb dolgokat igazából szívesen kipróbálnám, de nekem ugyanúgy őrült dolog lenne egy királypiton kézbe tartása mint a bungee jumping. Mondjuk most így belegondolva, ha rögtön lenne rá alkalmam, a pitont választanám.

2015. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!