Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám színesebbé...

Hogyan tudnám színesebbé tenni a szürke hétköznapjaimat?

Figyelt kérdés
(egy 16 éves lány)

2014. szept. 13. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem :P


Na jó mittom én, mondjuk csinálj olyan dolgokat amit általában nem..ha ritkán jársz el otthonról akkor tedd meg többször, mondjuk ez csak egy példa, de a kérdésből nem igazán tudom, hogy hogy is élsz(pl otthonülő vagy-e, vagy magényos, stb) és min szeretnél változtatni

2014. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Le tudnálak rázni egy szóval: kihívásokkal. Viszont késztetést érzek arra,hogy magyarázkodjak :D Amikor ennyi idős voltam én is folyton unatkoztam. Aztán rájöttem valahogy arra hogy folyton olyan dolgot kell csinálni amit csak szeretnék persze miután elvégeztem a kötelességeim. Viszont egy idő után ez is túl kényelmes. Tehát kellenek a kihívások, menj diákmunkázni hétvégén,önkénteskedj,kezdj el blogot vezetni vagy javíts a jegyeiden. Járj el sportolni stb. olyan helyre ahol lehet ismerkedni. Itt az oldalon is biztos megismerhetsz pár remek embert de nagyon vigyázz több a hülye,mint a jófej :D
2014. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
edzés étrend.
2014. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha érdemes kicsit kikapcsolódni a barátokkal. :) Remélhetőleg ez nálad nem féktelen ivásban fog kimerülni, mint a többieknél. Menjetek el moziba vagy kávézóba beszélgetni, nézzetek filmet, sportolj valamit vagy ha szeretsz alkotni, sok dolog van a neten, amit elkészíthetsz! Általában a suliban is szokott lenni minden féle program, jelentkezz párra! Nekünk mondjuk most kerítést lehetett festeni... címszó alatt kötelező volt. :D 16 vagy, már elvekben csinálnod kéne az 50 órás közösségi szolgálatot is, aminek keretein belül aztán tényleg elég sok helyre eljuthatsz, legalábbis a legtöbb óvoda, idősek otthona beletartozik és ez elég jó délutáni programnak bizonyul, ha nincs túl sok tanulni valód. :) Ellátogathatsz néha a könyvtárba is, sok jó könyv van a korosztályodnak. A legtöbb tininek bejön az ilyen Twilight-féle iromány. Legalábbis azt vettem észre, hogy a vámpíros meg vérfarkasos vörös pöttyös könyveket eléggé viszik. :D

Vezethetsz naplót, ha sok gondolatod van vagy esetleg vicces napot is csinálhatsz a barátaiddal. Van egy barátnőm, kb fél éve van úgynevezett mosolynapunk. Minden pénteken írunk egymásnak valami szépet, ami aznap történt velünk és aznap kötelező mosolyognunk, ja és legalább 3 olyan dolgot össze kell írnunk, ami szebbé tette a napunkat. Kicsit pihentagyúnak tűnik az egész, de jó móka. :D És tényleg pozitívabbak lettünk.

Szóval számos lehetőség van, légy kreatív! :)

2014. okt. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!