Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miket szoktatok enni pl?...

Ti miket szoktatok enni pl? Mi az amit otthon csináltok egy átlagos héten (vagy csinálnak nektek) és mi az amit szívesen megesztek a kedvencetek és miaz amit utáltok?

Figyelt kérdés

illetve az mennyire jellemző mint pl nálunk ha teszem azt veszünk egy chipset csokit akármit akkor nálunk az kb el is fogy még ki se pakoltunk :) ismerősöméknél meg rendes kis raktár van a spájzban több zacskó chips karton cola stb na nálunk ezt nem lehetne megcsinálni mert egyből el is fogyna illetve ők pl úgy is esznek hogy megeszi a chips felét és szépen elteszi későbbre


kort és nemet is írjatok légyszi :)



2015. jún. 28. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Amerikai kajákat imádom, az a kedvencem. Azt, hogy mit utálok, most nem írom le, mert van egy pár.

A chips meg nekem is elfogy, szinte ahogy hazaérek, már meg is eszem, mert nem azért veszem, hogy raktározzam. Bár ha azért veszem, mert mondjuk kell egy meccshez, vagy filmhez estére, akkor addig talán kibírom. :)

2015. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

Változó. Héten pl. minden napra volt marha húsleves,mert kedden csináltunk egy nagy kondérral. Azonkívül volt lecsó,rántott hús/máj,saláta.


Nem,nálunk sincs ilyen raktározás :D

2015. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jó de mondasz konkrét példákat hogy mi az amit egy átlagos héten eszel :)

krumplis tészta gyros rántott máj pacal pöri vagy valami :D

2015. jún. 28. 20:12
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor kezdek megnyugodni hogy nem mi vagyunk az egyetlen falánk család :))
2015. jún. 28. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk általában olyan kaják szoktak lenni, hogy töltött káposzta, valami rakott kaja, gulyásleves, húsleves, valami pörkölt, lasagne, chilis bab...Kb ezek a szokásosak. Nálunk mondjuk egy héten 1 vagy max 2 féle kaja szokott lenni, mert anyáék mindenből annyit csinálnak, hogy az egy hadseregnek is elég lenne, ezért ha anya megcsinál pl. egy nagy lábasnyi töltött káposztát, azt esszük egy hétig...Nekem amúgy semmi bajom nem lenne ezekkel a kajákkal, legalább is a legtöbbjükkel, de így, hogy egy héten keresztül minden nap azt kell ennem, így pár nap után már herótom lesz az egyféle ételtől, ezért én 2-3 nap múlva megunom és inkább csak szendvicseket eszek vagy valami zacskós levest ._.

A kedvenceim a lasagne; chilis bab; gulyás leves; csirkepörkölt nokedlivel <3 :D De persze ezeket is ugyanúgy megunom pár nap után xd

Mi nassolni valókat nem nagyon szoktunk venni, néha esetleg találok itthon 1-2 Balaton szeletet, de azokat apa kb még aznap mindet be is falja, ahogy megvették, vagy anyámnak még az a mániája, hogy megvesz minden szart a boltból, ami le van akciózva, megvesz mindig egy csomó túró rudit meg joghurtokat meg ilyesmi, de senki se szereti ezeket, ezért mindig ott rohadnak meg a hűtőben-.- De ő azért is mindig vesz belőlük egy milliónyit, csak mert akciós..

L17

2015. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:DD


leírom én is amúgy ha valakit érdekel :)

nálunk általában szokott lenni főzelékek krémlevesek húsleves zöldségleves nálunk általában anya 2 3 napra szokott főzni de valamikor másnap is neki áll valamit csinálni

szokott lenni még krumplis tészta paprikás krumpli rántott dolgok ritkábban mert macerás és nincs kedve anyának sokat panírozni mert általában olyankor 1 kiló húst szokott kirántani (4 emberre) aztán pörkölt is szokott lenni


meg előre szokott venni sok csokit de azt eldugja és kérni kell tőle :DD hogy ne együk meg egyszerre :)


amit nem szeretek az a rakott dolgok: rakott karfiol, krumpli ezekkel ki lehet kergetni a világból :D a belsőségeket se szeretem mint pacal vagy máj a lecsót is utálom


meg szendicseket szoktunk még enni téli szalámis, parizeres

meg általában ami üdítő az cola light ice tea víz (szénsavas abból mindig van itthon egy kartonnal mert nagyon sok vizet iszunk)


sütiből anya meg általában almás sütit szokott csinálni meg sajtos tejfölös pogácsát meg egy ilyen vaníliás csokis piskótás valamit aminek nem tudom a nevét

2015. jún. 28. 20:35
 7/9 opened paradise ***** válasza:
Lasagne nálunk is sűrűn van,kedvencem! :D
2015. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én lasagnat szerintem egyszer ettem életemben azt is csak azért mert a garfieldnak az volt a kedvence és követeltem anyától hogy az milyen :))
2015. jún. 28. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Bablevest szeretem,a krémlevest utállom.
2020. okt. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!