Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a melegfelvonulásokról és hasonlókról?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb bajom a melegekkel de rohadtul idegesít,hogy folyamatosan mutogatják magukat. Ez akkor sem egy természetes folyamat(nem véletlen születtünk férfiaknak és nőknek). Szóval azt akarom kihozni ebből,hogy nem vetem meg őket de ne legyenek büszkék sem magukra.

#biszexualitás #homofóbia #melegfelvonulások
2015. jún. 29. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Engem zavar és addig zavarni is fog, amíg nem vonulhatnak fel a neonácik is horogkeresztes zászlókkal.
2015. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Kezdjük azzal,a homoszexualitás nem betegség, és nem is szándékos.

Engem különösebben nem zavar,van ennél nagyobb problémám is az életben,mint ezzel foglalkozni.

Vonulni akarnak?

Vonuljanak. Kit érdekel?

Ennek az országnak van ennél nagyobb baja is,mint ez.

Nem vagyok meleg.

Imádom a gyengébbik nemet! :D

27F

2015. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Taszít és bosszant, én biztos nem engedném őket vonaglani és provokálni. De ez nem is a melegek elfogadásáról szól szerintem, hanem a társadalom rombolásáról, a deviáns züllésről.
2015. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Az a véleményem, hogy az ami a 4 fal között az ágyban történik az magánügy. Ehhez nem kell felvonulásokat rendezni és parádézni.

Nevetséges, hogy felvonulásokat rendeznek csak azért hogy lássák, ők az azonos neműekhez vonzódnak. Nem baj, de tartsa meg magának ezt a tényt. Én sem rendezek felvonulást mert hetero vagyok.

2015. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Még sose jártam melegfelvonuláson, de ha nagy leszek, akarok szervezni helyette egy békés, átlagos viseletet igénylő, melegeknek és heteróknak egyaránt szóló, de elfogadás és felvállalás témájú pikniket. Azért, mert sokaknak (akik résztvettek rajta/látták filmen, tehát van tapasztalatuk róla) az a bajuk, hogy beöltöznek ennek-annak, mutogatják magukat, ha jól emlékszem hasonlók.

És ha már hasonlók... mit értesz 'hasonlók' alatt? (-:

Egyébként a felvonulás is lehet jó, ha nem megy át átlagos melegeket is idegesítő játszadozásba, szerintem. De majd egyszer elmegyek egyre és utána véleményezek (-:

2015. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4/5-ös válaszoló! Bocs, neked még írnom kell, de nem akarok sértegetni (attól falra mászok), csak békésen. Szerintem nem azért vonulnak fel, mert hogy "Mi/ők melegek, éltessen a világ!" Hanem azért, hogy fogadják el az emberek a melegséget. Ha békés, szemérmes(ebb?) a felvonulás, akkor szerintem sikerrel járhat. Valamint egy youtube-videós (azt hiszem ő) mondott egy olyan érvet, hogy azért szervezik ezeket, hogy a melegek ne féljenek, hanem merjék felvállalni magukat. A felvállalás pedig nem azt jelenti, hogy mindenkinek az orra alá dörgöljük, hanem azt, hogy ha kérdezik, meg merjük mondani.
2015. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

" Szerintem nem azért vonulnak fel, mert hogy "Mi/ők melegek, éltessen a világ!" Hanem azért, hogy fogadják el az emberek a melegséget"


De miért is kéne elfogadni?? Miért is kéne bárkinek is tolerálni??


Vannak akik tolerálják/elfogadják, vannak akik nem. Ne legyen már kötelező, hogy minden elfogadjunk mert a divat így akarja vagy mert vannak akik "már pedig én kimondom, hogy meleg vagyok" fogadják el típusúak.


Ha egy meleg elvárja, hogy toleránsak legyenek az emberek, akkor a meleg is legyen toleráns azokkal szemben akik nem díjazzák ezt a fajta felvonulásokat.


Mondom még egyszer: Nem azzal van a baj ha valaki meleg, és megtartja magának a nemi hovatartozását.

A baj az, amikor kényszert éreznek arra, hogy "vonuljunk fel, vállaljuk fel, fogadják el" felvonulásokkal hívják fel a figyelmet magukra.

2015. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az hogy L E S Z A R O M !

Azt meg méginkább hogy az USA-ban elfogadták a meleg házasságot.Tuti csak elfedni akarnak ezzel egy súlyos hibát.

2015. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Komoly,az ember leírja a véleményét normálisan, aztán pár konzervatív beszűkült látókörű pöts meg lepontoz.

Komolyak vagytok arcok :D

Mondjuk mit is várnék itt...

2015. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én sem akarom ráerőltetni senkire, legalábbis remélem. 'El kell fogadni.' - Kérdés: a "nem tolerálás" kinél mit jelent? Lehet, hogy nem vagyok tisztában a fogalmakkal (valószínű, de tervezek még okosodni) nálam az intorelancia teljes fujjolást és erőszakos - hangsúlyosan erőszakos - nem elfogadást jelent. De szerintem már lassan eljutok/lejutok oda, hogy kezdem megváltoztatni a véleményemet. Szóljatok rám! De én emellett kitartok. És én itt kifogytam, nem tudok tovább "védekezni" - teszem azt nem is kell, mert senki nem támad (-: De nem hiszem, hogy többet tudnék írni. Én ezt így - helyesen/nem helyesen, felnőttkorig még változhat - így gondolom, te/ti úgy (-: Jó volt valakivel erről értelmesen beszélni.
2015. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!