Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tudni a szoláriumról,...

Mit kell tudni a szoláriumról, önbarnításról és hasonlókról? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam/csináltam hasonlót, de nyárra szeretném,hogy szép színem legyen. A szolit,már egy ideje szeretném kipróbálni és javasolták,hogy járjak utána,hogy milyen gyakran cserélik a csöveket,mert ez hozzá járul a szoli minőségéhez,de nem tudom,hogy hol tudnék ennek utána nézni. Illetve érdekelne,hogy hogyan tudnék más módokon is barnább színhez jutni.

Alapjáraton egész könnyen barnulok,de az átlagosnál nem szoktam barnább lenni, és minden nyáron le szokott égni a vállam,bár lehet,hogy alaposabb naptejezés ellenében ez kikerülhető lenne.

Minden vélemény, tapasztalat,tudás,érv és ellenérv érdekelne ezzel a témával kapcsolatban és minden segítséget megköszönnék.

17/L



2015. ápr. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

az biztos, hogy a legbiztonságosabb barnulás az önbarnítózás.

a szoli elég káros, ahogyan a sok napozás is, biztosan hallottál már róla. ez persze nem rögtön látszik, hanem mondjuk 10 év múlva. ha valaki sokat szolizik, napozik, hamarabb kezd ráncosodni a bőre.

az önbarnítóval próbálkoztam régebben.

a dr. kelen önbarnítója jött be a legjobban, mert nem narancs színű és nem lettem tőle foltos. arcra a paula's choice zselés önbarnítóját használtam, az is jó volt.

de elég macerás dolog. nem tudom, idény nyáron fogok-e vele próbálkozni, mert nekem nagyon fehér a bőröm, és önbarnítóval is csak egy kicsit kapok színt, mert ha sokat kenek, természetellenes lesz, vagy csak szokatlan a bőröm eredeti színéhez képest. : D meg tényleg sok a gond vele. krémezés előtt bőrradír, utána nagyon ügyelve, egyenletesen kell kenni, aztán pár nap múlva elkezd kopni...

2015. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, a többiek véleményére is kiváncsi vagyok. Illetve elmagyarázná valaki,hogy az önbarnítóról mit kell tudni,mert kb semmit sem tudok róla:( mennyibe kerül?hogyan kell felvinni? mennyi idő után kopik le teljesen? árt a bőrnek? mennyire természetellenes a színe?
2015. ápr. 11. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Én párszor elmegyek szoláriumba, 1 évben vagy 15 alkalommal, nincs azzal semmi baj... pihentető is

18/F

2015. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a hatékonyságot tekintve van különbség a fekvő illetve álló szolárium között? Vagy ez csupán kényelmi szempontok szerint más?
2015. ápr. 11. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam mindkettőt, az erőssége a csövek minőségétől függ. Egy dologgal lehet "hatásosabb" az álló szoli: Ott fent kapaszkodni kell és a hónaljak is biztosan barnulnak. Fekvőben néha nem figyel az ember és ott fehér marad :D Egyébként a fekvőt sokkal jobban szeretem, de kinek melyik tetszik
2015. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!