Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a tejet? Isztok...

Ti szeretitek a tejet? Isztok házi tejet ha igen milyen gyakran vesztek?

Figyelt kérdés

mi mindig meg szerencsére van hozzánk közel egy házi tej automata is onann szoktuk hordani mindig van itthon vagy 2 liter


kort és nemet is légyszi :)


2015. jún. 29. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük. Naponta-kétnaponta elfogy 1 liter, de csak boltit tudunk venni, ugyanis laktózmentesre van szükségünk :(

22N

2015. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 naponta hozzák a frissen fejt tejet, 1.5 litert. Imádom. Venni soha nem vettünk, és nem is fogunk, a vizet nem szeretem. :)

16/F

2015. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egész család azt issza évek óta. szülők + 4 gyerek, 13-18 évesek. Az egyik gyerek kollégista, ő ott dobozost iszik,de mindig mondja, hogy hiányzik neki a normális tej.

Sajnos van, ahol a házi tej is kezelve van valamivel. Úgy szoktuk kiszűrni az ilyet, hogy csinálunk belőle aludttejet, ha normális íze van, jó a tej, ha megkeseredik, akkor onnét többet nem veszünk.

Most megsavanyodott 2 liter, de nem baj, készül a túró, már csak le kell szűrni.

2015. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Iszok, nagyon szeretem, de már csak az alacsony zsírtartalmút, elszoktam a házi tejtől, rosszul vagyok tőle már.
2015. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Imádom tejet. Házi tejhez nem jutok hozzá, de jó fajta tejet szoktunk venni. Mivel laktózérzékeny vagyok így laktózmentes tejet kell venni.

17/L

2015. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

amúgy én még nem ittam laktózmentes tejet, sokkal másabb az íze? milyen?


köszi a válaszokat egyébként :)


egyébként ha valakit érdekel itt egy tej automata térkép az országról, hol lehet találni :)

[link]

2015. jún. 29. 21:21
 7/22 anonim ***** válasza:

én soha nem szerettem az ízét, de időnként egy-két korty jól esik. A tejből készült dolgokat viszont szeretem, pl az ízesített tejeket, vagy a tejlevest.


30 N

2015. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
tejleves? :O na ennek utána nézek :D
2015. jún. 29. 21:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymamám sokszor csinált tejlevest, de akkor kisgyerekként nem szerettem. lehet, most megenném, de nem tudom, hogyan készítette,Édesanyám sem tudja sajnos.
2015. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a tejet. És a kakaót is.
2015. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!