Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik sok felnőtt...

Miért csodálkozik sok felnőtt ezen?

Figyelt kérdés

Nem szeretek sokat ülni a laptopom előtt. Inkább kint szeretek lenni, a szüleimnek mezőgazdasági vállalkozásuk van (állattenyésztés, zöldség, gyümölcs termelés), én nagyon szeretek kint lenni az állatok között, takarítani az ólakat, etetni őket. A kertben is nagyon szívesen vagyok, saját kiskertem is van. Ahányszor csak megkérdezte a szüleim bármejik ismerőse és elmondom ez nekik el vannak hűlve. Nem értem, hogy miért, hiszen az nem egészséges, ha egésznap a gépet püfölném.

14/L



2015. jún. 30. 08:00
 1/10 Ügyet Lenke ***** válasza:
52%
azért csodálkoznak, mert a mai gyereknek egyéb sincs csak az internet, közösségi oldal, hülyeség, bolondság s a diszkó...:D nagyon is ügyes vagy, hogy nem a laptop előtt ülsz egész nap, csináld azt amit szeretsz és még hasznos is, tanulsz is belőle...
2015. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem azért, mert az ő gyereke a nap nagyrészét a gép előtt tölti. Amúgy, a te álláspontod ( vagyis a szabadban vagy, a laptop helyett ) sokkal jobb. Én is így vagyok.

L,14

2015. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Meg vannak lepődve, hogy létezik még olyan gyerek, akinek nem a plázázás, hétvégi lerészegedés, meg internetezés a fő hobbija, hanem élvezi a természetet. Ezen én is meg vagyok lepődve egyébként! Manapság ciki, ha egy fiatalnak pl. csirkéi vannak...
2015. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne, megjött a napi kérdés, ahol a kedves kérdező azt várja, hogy hízlalják az egóját. Iiiiigen, mucus, csodás vagy. Igen, naaaaagyo különleges, sokkal jobb, mint a többiek. Na, jó már? Elég, vagy simizzük még kicsit a buksikádat?
2015. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Rajtam is mindig csodálkoznak, mert szeretek a csirkéknél meg a kiskutyámmal lenni. Most is itt ül az ölemben :) A felnőttek sokszor általánosítanak, és ha a 80% olyan, akkor neked is az lenne az "alap" amitől eltérsz.
2015. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért csodálkoznak, mert a korosztályodra egyáltalán nem ez a jellemző. Ez nem rosszallás a részükről, épp ellenkezőleg:)
2015. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem meg pont az jutott eszembe, hogy tudom hogy néz ki egy disznóól, egy csirkeól stb. És hogy nincs ép eszű ember, aki boldog lenne, hogy ganézhat.
2015. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem se ez az életcélom, csak szeretem csinálni, jól esik, kellemesen lefáraszt. Meg levezethetem az energiámat ☺ . Egyébként vannak barátaim és szoktam én is eljárni szórakozni.
2015. jún. 30. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Akkor máskor ezt is tedd hozzá, és kellemesebb lesz a benyomás :)

Pl szívesen besegítesz, kikapcsol, kellemesen lefáraszt, jó energia levezető.

Mindjárt másabb, mint a "szeretek ganézni" :D

2015. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hoppá bocsánat 😊 való igaz nem fogalmaztam egyértelműen 😊
2015. jún. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!