Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember miért van belebolond...

Sok ember miért van belebolondulva annyira a vonatokba, hogy fényképezgetik is őket folyton?

Figyelt kérdés
Miért pont a vonatok iránt ilyen nagy a szeretet, miért nem pl. a buszok vagy repülők iránt?
2015. jún. 30. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Repulokbe is rengetegen vannak belebolondulva, csak az o hobbijuk nem annyira ismert. De rengetegen fenykepeznek repulok, pl Budapesten sokan kimennek a 31R palya vegebe, vagy a cargo dombra fenykepezni. Nezd meg az airliners.net oldalt, oda tobbmillio kepet toltottek fol az amatorok, es ez csak egy oldal a sok kozul.


A vonat persze "elerhetobb", es a vonatbaratoknak nagyobb a "publicitasa" (konyvek, filmek jelentek meg roluk).


Vannak busz rajongok is, kulonosen a nyugati nagyvarosokban fenykepezik oket, szamontartjak az egyes buszok tortenetet, menetrendjet...

2015. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vonat az vonat. :D Sokkal nagyobb, nagyobb felelősség vezetni stb. :D Egy fokkal talán különlegesebb mint a busz. : D
2015. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vonat elérhetőbb, de vannak buszba bolondult ismerőseim is.
2015. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert ez a hobbijuk, ez érdekli őket.


Egyébként de, vannak olyanok is, akik a repülőkbe vagy a buszokba vannak beleszerelmesedve, sőt, olyan is van, aki a motorokba vagy a helikopterekbe.

2015. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon szoktam vonatozni,de valahogy a vonat olyan "romantikus" vagy hogy is tudom körbeírni xD bár a régi vonatok,meg mozdonyok az 1800-as években játszódó filmekben még jobbak....olyan különlegesek
2015. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor visszakérdezek: Miért kell lenézni a vonatrajongókat? :D


Van annyira különleges, mint bármelyik más hobbi... vagy jármű.


Attól, hogy neked pl. a busz vagy repülő jobban tetszik, még nem kell másnak és az egész világnak ezekért rajongania... kicsit unalmas lenne a világ.


EZ csak egy példa volt. Nem tudom, neked mi tetszik vagy mi nem.

2015. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukám ilyen vonat-őrült, én bírom, hogy ilyen :) Mondjuk fényképezni nem jár, viszont rengeteg vonatos könyve van, meg igazából bármilyen vonatról mutatok neki képet, akkor már mondja is a típusát, meg egy csomó mindent róla. Meg azt bírom még nagyon, hogy szórakozásból egy csomószor menetrendeket olvas :D

Nekem ez tök bejön, szerintem ez jópofa kattanás, de hogy honnan jött ez például apukámnak, azt nem tudom, valahogy mindig is érdekelte, ennyi.

2015. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vonalhálózat megtanulása (vagy legalább is érdeklődés a téma iránt) segít egyfajta rendszerszemléletű gondolkodás kialakításában. Ez magával hozza a szerelvények utáni érdeklődést is.
2015. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!