Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan befolyásolja az életkor...

Hogyan befolyásolja az életkor az ember érdeklődését?

Figyelt kérdés
24éves férfinél mi a normál? Nem csak a szexualitásra gondolok most. Próbáljatok minél több dologra ki terjedőbb választ adni hogy jó képet kapjak. Köszönöm!
2015. jún. 27. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az életkor is, de leginkább a környezet, körülmények. Hidd el egy 24 éves 8 általánossal rendelkező férfi sosem fog könyvet olvasni, ellenben egy 17 éves intelligens fiatal annál inkább. :D Szóval az életkor nem a legjobb támpont e téren. :D Esetleg a megkomolyodást lehetne felhozni. 22/f. :D
2015. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schocko ***** válasza:
Az intelligencia szintjének növekedésével nő az érdeklődés is...a szuperintelligens mindent akar tudni (egy bizonyos szintig), viszont hamar rá is un a dolgokra...
2015. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:

De azért mégis sok mindenben számít a kor.

Vegyük a nőket, egy 17 éves lány nem érdeklődne a gyerekvállalás iránt, de egy 27 már talán igen.

Egyébként tényleg nem is az életkor befolyásol, sokkal inkább pusztán az idő múlása, a dolgok megtörténése és egymásutánisága. Én például erősen érdeklődtem bizonyos zenei előadók iránt pár éve, konkrétan kettőre gondolok, az egyiket úgy 13-14 éves korom körül imádtam, a másikat pedig 15 éves koromtól imádom, de kezd kihunyni az érdeklődésem utóbbi iránt is. Mert már megtudtam róluk mindent, amit lehet, már kívülről fújom az albumjaikat. Eltelt az idő, megváltoztam én is és a viszonyom is a kedvelt előadókkal.

Csupán azt szeretném érzékeltetni, hogy nem az a szám a fontos, ahány évet leélt az ember, hanem ahogyan eltelt az idő. Az ember élete során folyamatosan tanul és tapasztal, tulajdonképpen még az is, aki alig él. Ettől fogva, legyen akárhány éves, mindig újat akar, mindig valami új és magasabb cél felé törekszik. Legalábbis, szerintem - és számomra - ez lenne a lényeg.

De nem hiszem, hogy Te erre lennél igazán kíváncsi.

Egy általában vett 24 éves férfi már igényel szexualitást, igényel komoly párkapcsolatot, igényel valamilyen elhivatottságot, már keresi ezt a hivatást, ezt az életutat egy jó ideje. Vannak, akik már családot is igényelnek, feleséget, gyermeket.

Már ez is általánosítás, így értelmetlen lenne ennél jobban belemenni.

2015. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod: a rutin meg az evek. Ebbol szuletik a tapasztalat es aki tanul a hibaibol, az egyre bolcsebb lesz.

Tudod, mint az indianos konyvekben ... a fiatal indian az eros es tettrekesz ... de mindig az oreg indian a bolcs indian, a tuzes fiatalsag nem veletlenul keri ki a bolcsek tanacsanak velemenyet.


24 evesen? Nagyjabol most dobbenhettel ra, hogy hiaba lazadoztal 18 eves korodban, hogy mar nagykoru vagy es harcoltal a jogaidert. Mostanra mar nagyjabol rajohettel, hogy az elet egyaltalan nem leanyalom es, hogy a nagybetus ELET nem a Te szorakoztatasodra lett kitalalva. Valoszinu eszrevetted mar azt is, hogy a tundermeseknek semmi alapja nem volt es bar lehet, hogy meg hiszel a csodakban, de azert mar kezd kirajzolodni a kep elotted, hogy nem a kiralylanyt kell megmenteni a sarkanytol, hanem a kiralylany maga a sarkany es felnottkent inkabb magadat mentsed.

2015. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!