Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalk.hu-ról vélemények?

Anotalk.hu-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Mostanában nem tudok senkivel se rendesen beszélgetni. Beállítom hogy lányokkal szeretnék beszélni és én is lány vagyok de sokszor alig talál valakit az oldal vagy csak úgy kilépnek pedig csak egy sziát írtam vagy-ami sajnos egyre gyakrabb-szexchatelni akarnak, leszbik stb.

Ti hogy veszitek észre?


2015. júl. 2. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én az ismeretlenekre szoktam néha felmenni, de általában elég hülyéket fogok ki. :/
2015. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Hülyék vannak rajta fent. Sokan rögtön kilépnek, stb. De kb. eddig 5x anotalk-oztam, ritkán szoktam, és többször is az anotalk bekrepált, meg minden, és akkor sokan elkezdtek káromkodni, meg hogy miért nem írok. Ezért nem is szoktam használni, nem lehet senkivel sem rendesen beszélgetni.
2015. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Azon nevetek anotalk-on hogy kiírja hogy 200-300 partner van fent, és egymás után alig találok lányt. És van fent egy lány aki éjjel nappal fent van szinte és idegesítő mindig azt adja be...így már fel sem járok.
2015. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vaseline válasza:
76%
Én meg beírom a korom és egyből megszakad a beszélgetés. Ez mitől lehet? :D
2015. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Miert hány éves vagy?:D
2015. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szar, az, o l d a l
2015. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyökérség.
2016. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%
Már kicsit régi de épp ma néztem fel kíváncsiságból. Ő ír elsőnek: "d@gnák" mondom jó neked. Erre lelépett. Fiú vagyok lányt kerestem 20/F
2019. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!