Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te hogy reagálnál arra ha...

Te hogy reagálnál arra ha holnap reggel arra ébrednél hogy körülötted minden ismerősödnek szuper ereje lenne csak neked nem?

Figyelt kérdés
Unatkozós kérdés, de lehet komolyan is venni. A téma adott. Holnap reggel arra ébredsz hogy a szomszéd Pistike tüzet lő a kezéből, majd érzed hogy valaki elkezd csikizni, mert a szobatársad láthatatlanná bír válni. Mikor mész az utcán elrepül melletted egy csaj csak úgy majd meglátsz egy srácot teleportálással szórakozni. És még ezernyi szituáció, királyabbnál királyabb dolgokkal amit csak el tudsz képzelni. De bárhogy próbálod neked semmilyen szuper erő nem adatott. Hogy reagálnál erre?
2015. júl. 2. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Kirekesztve!


Én lennék az a kis egér, akire smemire nem lenne jó. Valószínűleg mindenkinek lenne mihez kezdenie abban a világban csak nekem nem. Ha nem adják tudtomra hogy fontos vagyok az emberiségnek (vagy valami olyasmi) akkor valószínűleg kiköltöznék az erdőbe..

2015. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos pont ez a valoság!

Lásd:Mennyi lehetösége "képesége" van ma 1 milliárdosnak,mint 1 átlagembernek?!ennyi

2015. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon irigy lennék és szomorú is egyben. De egy idő után dühös lennék, egyre jobban frusztrálna a dolog. Próbálkoznék ezerrel hátha mégis van nekem is ilyesmi, csak idő kell stb., nem törődnék bele egyhamar.
2015. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az mégis miért jó, ha valaki tüzet lő a kezéből? Legfeljebb ha dohányzik, megspórolja a gyufa árát, vagy tábortűz gyújtásakor lehet jó, de teljesen pótolható tulajdonság, szóval felesleges. A dohányzás káros is, szóval így évente 1-2 alkalommal, ha venné valami hasznát.

És ha láthatatlanná válik, az mire jó? Azon túl, hogy nagyon rossz viccet csináljon másokkal, lopjon másoktól, igazából semmi értelme nincs.

Még az utcán röpködés egy gyors közlekedési forma, az jó is valamire.

Egetverően nagy szükség a teleportálásra sincs. Hacsak valaki tényleg nem akar gyorsan egymás után tbb helyen lenni, célszerű, értelmes okokból, erre legfeljebb a mentősöknek, tűzoltóknak, rendőrségnek lenne szüksége, azon kívül kb. felesleges.


Már nem azért, de pl. önmagában már nekem vagy sok más embernek is van olyan tulajdonsága, képessége, ami többet ér a tűzlövésnél, láthatatlanná válásnál.


Hogy praktikus példánál maradjunk, voltam egyszer egy táborban, ahol kiderült, szinte mindenki tud dobolni, csak én nem, kicsit kezdtem kellemetlenül érezni magam.


Lehet, én gondolkozom furán, de ha én látnék egy embert, akinek nincsenek olyan képességei, mint nekem és másoknak, próbálnék segíteni neki.


Még azt is figyelembe vehetjük, a kérdéssel kapcsolatban, hogy az említett ominózus ébredés után lehet, nekem is vannak különleges képességeim, csak meg kell találnom, mik azok, hátha nem pottyan oda az égből, mint a sültgalamb az ember szájába. Lehet, erre kéne először gondolni, nem?


Vagy, a politikusokat hibáztatnánk érte, mert ők a legrosszabbak, mindenről ők tehetnek, ők mondták el a csúnya őszödi beszédet és akarták bevezetni az internetadót is. Ha valami nem stimmel, akkor azért csak és kizárólag őket kell szidni, lehordani, kritizálni, lemondását követelni.


A magyar ember rögtön depresszióba esik és sajnáltatni kezdi magát, hogy ójaj miért pont én és beleeszi magát az agyába a kisebbségérzés, ahelyett, hogy kicsit utána járna a dolognak, hátha kiderül mégis, hogy nem is úgy van, ahogy azt elsőre látja, és mégis vannak szuper képességei, csak meg kéne találni, mik azok. De egyszerűbb depressziózni.

2015. júl. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felkeresném sürgősen a detoxot.
2015. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen képességeik lennének. Ha olyan valami, ami hasznos lehet, pl. meg tudja állítani az időt, akkor nyilvánvalóan irigy lennék rájuk. Ha viszont vmi haszontalan képességük lenne, mondjuk meg tudják változtatni a bőrük színét, mint a kaméleon, akkor nem érdekelne a dolog, még inkább nevetnék is rajtuk, hogy milyen hülye képességeik vannak, tiszta röhej.
2015. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én először irigy lennék, aztán pont nem érdekelne. Úgyse tartoztam soha sehova, nem változik semmi.

Mondjuk megkérném a láthatatlan szobatársat, hogy emeljen már el nekem pár könyvet, nagyon drágák már sajnos.

2015. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!