Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Brüsszel akar is végre valami...

Brüsszel akar is végre valami döntést is hozni végre vagy hivatalosan is kimondhatjuk, hogyha rájuk várunk, akkor továbbra sem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta csak megy a huzavona meg az egymásra mutogatás,meg a menekültek ide-oda küldözgetése.Komolyan mikor akarják ezek belátni,hogy a menekültpolitikájuk teljesen elhibázott volt és kijátszhat a jogrendszer?Azért,hogy az egójuk ne sérüljön inkább elárasztják Európát???Én már nem bízok többé az Unióban...Kész csoda lesz,ha ebből épségben kikecmergünk miattuk,amikor 16 000 embert akarnak visszaküldeni...az persze megint a mi országunkat tönkrevágni.Nem elég hogy nálunk jönnek be még ide is visszaküldeni.Ne ide küldjék,hanem mondják ki,hogy nem menekültek!!!!Csak a háborúsak és rakják őket gépre.A többi meg nem a mi gondunk!!!Már elnézést,de mi közünk van Afrikához meg Ázsiához???
2015. júl. 3. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Ez a 21. századi modern világnézet, ha hagyjuk őket elpusztulni az gyilkosságnak számít. Aki pedig majd megpróbálná kitoloncolni őket innen az egy 2. Hitler lenne.

Együtt élünk velük, mert erkölcsileg ez a helyes, a politikusoknak meg nem kerül semmibe.

2015. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Brüsszel nem tud döntést hozni. Nincs hozzá joga.

Kapják parancsokat s mindneki szerencsétlenkedik hogy oldja meg.

Sose keresd logikát politikában s publikus dolgokban. Nincs bennük. Színjáték.

2015. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, az EU töketlenkedik. Gyorsan és hatékonyan kellene intézkedni, mert ez már népvándorlás, aminek komoly következményei lesznek Európára nézve a jövőben.

Meg kellett volna már régen találni a hatékony módszert, azért kapják a fizetésüket.

Így aztán ne csodálkozzanak, ha minden ország a saját íze szerint dönt.

2015. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az persze eszetekbe sem jut, hogy az egész menekült mizéria csak arra megy ki, hogy az emberek ne foglalkozzanak sok más komoly kérdéskörrel most éppen ezzel tartanak minkez "vakon"...

Ameddig te azzal vagy elfoglalva, hogy menekültek folynak még a vízcsapból is, megszavazták a brutálisan elbaxott jövő évi költségvetést stb stb... Persze senkinek nem tűnik fel, mert mindenki a menekültekkel van elfoglalva...

2015. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen fegyverrel verték vissza ezeket a barbár hordákat, most meg tapsikolva fogadják be őket és költik rájuk nagy örömmel a saját adóforintjaikat. Szégyen és elkeserítő, hogy idáig jutottunk.
2015. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól mondja az #5-ös!

Régen az embereknek volt annyi eszük, hogy az ilyen primitív hordákat fegyverrel verjék vissza. Elég megnézni, hogy pár száz évvel korábban pár ezer cigányt befogadott (az akkor még "nagy") Magyarország, aztán mára mi lett belőle...


Márpedig a jelenleg özönlő söpredékhez képest a mi cigányaink úriembernek számítanak! És abba senki se gondolt bele, hogy mi lesz a 2., 3., 4. stb generációs bevándorlókkal: szinte biztos, hogy nem fognak integrálódni, viszont a számuk hatványozódni fog, vagyis egy rakás segélyes/bűnöző gettólakó lesz. Kell ez nekünk?

2015. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát szerintem a mi országunk van annyira rasszista,hogy ki fogjuk verni a hepajt,hogy ne kelljen mindenkit a keblünkre fogadni...egyébként sem fog megmaradni itt az aki gazdasági okokból jött sztem,mert nincsenek nagy gyárak,márpedig nyelvismeret nélkül nincs más amit el tudna látni...akik meg háborús övezetből jönnek,azokat meg nem szabad letelepíteni,hanem vízumot kell nekik kiadni aztán ha ott rend lesz akkor mehetnek haza az otthonaikba...vagy ti másként látjátok?engem leginkább az zavar,hogy Róma lassan tagba szakad és nem csinál senki semmit...csak kussolnak meg képtelenek érdemi döntést hozni..képtelenek belátni még egy ilyen helyzetben sem,hogy egész Európa az ő ostobaságuk miatt szív,hogy rossz volt a politikájuk,és össze vannak mosódva a menekültek fogalma...szerintem csak a háborús emberek számítanak menekültnek.a homokosok nem:mert senki nem mondja meg rólad,hogy az vagy vagy sem,a vallásira meg annyit,hogy akkor térjen át a másik vallásra aztán titkon gyakorolja azt amelyik tetszik neki amíg nincs változás...ezért nem kéne menekültstátuszt adni...nagyanyáméknak sem volt szabad templomba menni mert elvitte volna őket az ÁVO,mégsem menekültek el....ezek igenis megoldhatók helyben.ők is kivártak amíg változott a helyzet és a nép kiharcolta a dolgokat,nem pedig rögvest nyúlcipőt fogtak.másfelől ilyen jellegű biztonságos ország volt bőven amin átjöttek...ráadásba ezzel bárki visszaélhet,bárki kijátszhatja a jogrendszert,hogy azt mondja,hogy én homokos vagyok otthon üldöznek...jah és ugyanúgy nem tudod megmondani,mint az otthoniak sem...:XD vagy engem a vallásom miatt üldöznek,ami megint nem igazolható...másfelől különbséget kellene tenni olyan helyzetekben,mint a mostani és első,másod,harmadfokozatú menekültstátuszt is létre lehetne hozni:amikor ilyen sokan jönnek háborús övezetekből,akkor nem kéne különbséget tenni abban,hogy elsőbbséget élvez a háborús a gazdaságival szemben?erre a gazdasági migránsok miatt fogjuk kirakni a megtelt táblát.hát ez lesz EU szégyene,amikor iraki gyerekeket fogunk visszafordítani a koszos afrikaiak miatt,akik egyszerűen csak sz.rnak rá mindenre,segélyezi őket a világ már ezer éve és sehova nem fejlődnek,én legalábbis így látom őket,hogy nagy mértékben igenis maguknak köszönhetik a gazdasági helyzetüket,meg ahol tartanak.akik még ott tartanak,hogy a lányok klitoriszát kimetszik,annak nem csodálkozok,hogy nem megy jól az ország szekere más területen sem. igenis csak a háborúsat szabad befogani a többi meg nem a mi dolgunk,maxx megsegítjük őket helyben munkahelyekkel vagy segélyekkel,felmérve mi elől jöttek el...de jó,hogy nem már azért építjük,formáljuk,modernizáljuk az országunkat és próbálunk mindent normálisan alakítani,a mi gyerekeinknek,unokáinknak,hogy aztán nekik felcsillan a szemük aztán usgyi itt jobb élet van,elveszem az őslakosok elől,mert olyan ostobák,hogy simán átverem őket és visszaélek a jogrendszerükkel.és ez meg,hogy nem lehet megmondani,hogy ki honnan jött:mért nem alkalmaznak tolmácsokat,hogy megállapítsák,hogy ki milyen nyelvet beszél,ha már nincsenek irataik???!!!és aki nem háborúsból jön azt vissza a saját országába...mi sem mehettünk EU-ba csak így mielőtt nem voltunk tagok,hogy jöttem láttam itt vagyok..otthon sz.r mindent...hát ezt,hogy képzelik...én is sajnálom a gyerekeket amikor látom ezt....de majd fogom a sajátjainkat is amikor azért lesz még csövesebb ez az ország,mert mindenki a segélyért áll sorba....ez már a vagy te vagy én határát súrolja....
2015. júl. 3. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!