Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Névváltoztatás előtt állok,...

Névváltoztatás előtt állok, pontosabban egy új vezetéknév felvétele előtt, és kaptam egy jó pár kitöltendő papírt. Nem értem mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kaptam 4 oldal nyomtatványt, melyben a 80% a házasság részéről szól, az érintett házastársról, a gyermekeimről, hogy engedélyezek-e vagy nem a gyermekeim részére is névváltoztatást, stb.


Nekem nincs feleségem, sem gyermekem, így ennek értelmében hagyjam teljesen üresen az összes ilyen mezőt? Ez normális hogy van olyan, ami teljesen üres marad és úgy viszem vissza?


Illetve mikor személyazonosítársa szolgáló okmányt kér, ott mikor típust kérdez, akkor az konkrétan személyi igazolvány? Mert utána pedig állampolgárság igazolásra szolgáló okmányt kér, most akkor ugyan azt kétszer adjam meg, oda is személyi igazolványt?


2015. júl. 3. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A hivatalban az ügyintéző segít kitölteni minden papírt.
2015. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Banánhinta Consuela Hercegnő
2015. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!