Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk szoktak egymás között...

A fiúk szoktak egymás között a szerelemről beszélni?

Figyelt kérdés
Előfordul olyan, hogy két 18 éves srác elkezd arról beszélni, hogy mondjuk milyen a szerelem, vagy hogy olyan szép a lány, aki tetszik nekik? Vagy ilyet csak a lányok szoktak? Nagyon kíváncsi vagyok

2015. júl. 3. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16 vagyok és ilyenről eddig soha nem beszéltünk. Mondtuk, hogy van valaki, vagy, hogy szakítottunk valakivel de a részletekről nem beszélünk.
2015. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%
Persze, nem is olyan ritkán előforduló téma. 18/F
2015. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ha azt mondanám hogy nem beszélünk, az ugyanolyan hülyeség mintha azt mondanám hogy egy férfi nem sír. Ugyanúgy van lelki világunk, ugyanúgy van igényünk megosztani az érzéseinket, gondolatainkat.
2015. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem szeretném, ha azt hinnétek, hogy úgy gondolok a fiúkra, mint valami érzeketlen fadarabokra, csak nem ismerek egy fiút se közelről, és ezt nem tudtam :-)

2015. júl. 3. 18:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak. De szerintem náluk ez egy intimebb beszélgetési téma és nem olyan mint sok lánynál, hogy bármilyen 5 perce megismert új barátnővel megbeszélik az ilyen (vagy bármilyen) érzéseiket.


A barátom mesélte múltkor felháborodva, hogy pár haverja nekitámadt ilyen kérdésekkel. Azt mondta azért idegesítette, mert ilyet max a legjobb barátjával beszél meg, akit már vagy egy millió éve ismer.

2015. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az valóban igaz, hogy én nem minden baráttal beszélek erről, csak a legközelebbiekkel. De szerintem a többiek is így vannak vele. Nem csak a szerelemről, az érzéseinkről, hanem sokkal inkább jellemző az én és barátaim körében, hogy a lányról meg egyéb problémákról, amik felvetődnek. Magáról az érzéseinkről ritkábban beszélünk. (17 éves fiú)
2015. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátnak igen
2015. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de szoktam fiúkkal lógni, és mindenféle ilyesmiről is szoktak dumálni. (Nem szégyellik, mivel én jóformán semleges neműnek számítok nekik)

Szerintem teljesen normális az ilyesmi, ha valaki nyílt típus, akkor simán kibeszéli akármelyik haverjával, ha nem, akkor meg csak a legbizalmasabbakkal, szerény véleményem szerint.

2015. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vad-Ász ***** válasza:

Persze.

Multkotkor beszéltünk arról.hogy találkám lesz egy lánnyal,vagy hogy mien csajok jönneek be neki illetve nekem.

Másik haverommal megnlvszerint beszélünk arról hogy kivel akarnánk összejönni.

De segitünk is egymásnak barátnőt találni ha az illetőnek még nemvolt(most nekem segítenek)

2015. júl. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát azért alapvetően nem szokott átcsapni lelkizősbe a dolog, vagy legalábbis nem épp abban a lányos stilusban.
2015. júl. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!