Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számítógép vagy telefon?...

Számítógép vagy telefon? Melyiket választanád inkább?

Figyelt kérdés
Ha megkaphatnád számítógépből vagy telefonból a számodra a topot, a legeslegjobbat, melyiket választanád? Csak egyet lehet választani, és írjátok le melyik típust:)
2015. júl. 4. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Én egy utazàst választanék ha lenne most ennyi pénzem. Azzal örök élményekre teszek szert, ellentétben a másik kettővel, ami amúgy is elavul pár hónap alatt
2015. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen számítógép, ez nem is kérdés.

Egy viszonylag jó telefon 150.000-ből kijön.

Egy ilyen felső kategóriás sz.gép 300.000 ft.


Típust gépre nem tudok írni, max konfigurációt, mikből raknám össze.


De pl akkor már biztos arról vezérelném a hang technikámat (hobbi szinten foglalkozom zenével) ahhoz meg kell egy külön tápról üzemelő külső hangkártya.

Annak olyan 80.000-nél van a belépő szintje, határ a csillagos ég. És az csak egy hangkártya. :)

2015. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy 27"-es iMac-et.

A telefon telefonálásra való, abból nem kell drága.

2015. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Számítógép, és a lehető legjobb DELL-t.
2015. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát fene tudja. Gépem van elég jó, telefonból meg nem kell méregdrága. A géppel mondjuk tudok dolgozni is, akkor azt választanám.
2015. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Számítógépet, mert a jelenlegi 10 éves és már csak hálni jár bele a lélek. A telefonomon meg úgyis csak telefonálni szoktam, annak nem kell csúcskategóriásnak lennie, bármilyen alsó/középkategóriás készülék megteszi.
2015. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Inkább egy használt kocsit,amivel elbütykölgetek,káromkodok... ;)
2015. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bármit csak Dellt ne! Egy hitvámy pénzéhes reklámcég!
2015. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Inkább a fogamat csináltatnám meg. A maradékból pedig nyelvet tanulnék, hogy utazhassak és jobb állást kapjak.

Számítógépből jó nekem, ami most van 5-6 éves, úgyis kizárólag linuxot vagyok hajlandó használni. Azon pedig hasít minden. Telefonból is tökéletes az Ace4 számomra.

De ha mindenképpen muszáj lenne választani, akkor MacBook Pro. Sok ismerősömnek van olyan és dícsérik.

2015. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Számítógép.
2015. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!