Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számítógép vagy telefon?...

Számítógép vagy telefon? Melyiket választanád inkább?

Figyelt kérdés
Ha megkaphatnád számítógépből vagy telefonból a számodra a topot, a legeslegjobbat, melyiket választanád? Csak egyet lehet választani, és írjátok le melyik típust:)
2015. júl. 4. 08:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na, mondtam hogy nekem van jó gépem, telefonom, és azonnal le is lettem pontozva :D
2015. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amelyiket drágábban eltudom adni. Ráadásul pár éven belül úgyis elavulnak. Az értük kapott pénzt pedig félretenném.
2015. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kell a francnak top telefon. A legnagyobb hülyeség.
2015. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Személyre szabott laptopot szeretnék, mert jelenleg senki nem gyárt olyat, ami megfelelne az igényeimnek és méltó utódja lehetne a mostaninak. A telefont csak ébresztőnek használom, kell a fenének.
2015. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Xperia z3+ valasztanam, pc-m van igaz regebbi de amire kell arra jo, jatszani nem jatszok pc-n ugyh. felesleges lenne egy hipererős pc
2015. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Számítógépet választanék, ha lehet laptopot, azon belül Lenovo-t.
2015. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy számítógép messze nem avul el olyan szinten mint egy aktuális telefon.


2011-ben vettem egy i5+8gb ram+HD6870 kombót, 150 ezerért, akkoriban lehetett kapni mondjuk Xperia Arc telefont szintén ennyiért, ami manapság nevetségesen hangzó 1 magos, 512mb rammal szerelt eszköz.

2015. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én a kisgazdákat választom!!!4
2015. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!