Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig fejlődik az emberi test?

Meddig fejlődik az emberi test?

Figyelt kérdés
Vagyis azt akarom kérdezni 14 éves 153cm magas lány vagyok és kicsit teltebb alkatú ( vagyis a combomon is van felesleg és az alhasam tájékán is) nagyobb koromra vékonyodni fogok? Mert minden nap tornázok, de annyira az eredmény nem mutatkozott nálam. Nem eszek fehérkenyeret,tésztát, panírozott és bő olajban sült dolgokat. Már kb 2 éve annak hogy lemontam a Mekiről Burger king, kóla, chips, meg az édességekről. Rengetek zöldséget gyümölcsöt halat és csirkemellet eszek, mellette két getente a Wasabi japán éttetemben eszek, és rendszeresen fogyasztok zöldteát is, ennek ellenére is enyhén narancsbőrös a combom belső része és az alhasam is kerekebb picit. De miért? Köszi a választ előre is.
2015. júl. 5. 08:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért
2015. júl. 5. 08:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akkora baj. Sok férfi nem szereti a fogpiszkálókat(én sem).

Egyébként folyamatosan változik az emberi test, kb 18 éves korig intenzíven, utána lassan

2015. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kb 16-24 éves korig .
2015. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!