Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van németül olyan oldal, ami...

Van németül olyan oldal, ami hasonló a gyk-hoz?

Figyelt kérdés

Jó lenne ott németül olvasgatni különböző témákban :)

Ha valaki tud ilyet, kérem, linkelje be!

Köszönöm!

18L



2015. júl. 9. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt sok mindenröl tudsz olvani a córumrészben (community), annak ellenére, hogy eredetileg egy fözös oldal volt:


[link]


Sok témában írnak az emberek, de olvasni tudsz mindent, beírni viszont csak akkor, ha regisztrálsz (ingyenesen).


Ha esetleg nem boldogulsz valamivel, szivesen segítek, akár privátban is.

2015. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
córumrészben = fórumrészben
2015. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt olvasom. Kb ugyanaz mint a gyakorikérdések.

2015. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a kettőtöknek! :) Remélem boldogulok majd az oldalakon. Német felsőfokú nyelvvizsgára készítem magam. Esetleg egyéb netes oldalak, Facebook - os csoportok, vagy YouTube csatornák, amik segítenének ebben? :)
2015. júl. 9. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a YouTube csatornában nem tudok sok mindent, egyszeüen a filmeknek, sorozatoknak, amik kedvenceim voltak, megkeresem a német változatát. A tetthely schimanskiból mondjuk csak az umgangssprachét tanulod meg. :D

Miután levizsgáztam, meg kellett tanulnom azt is, mert azt ugye a vizsgán nem tanítják hogy melyik területen hogy küldöm el a dudáló hülyegyereket.:D

2015. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!