Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hasonló oldal van németeseknek?

Hasonló oldal van németeseknek?

Figyelt kérdés

Angoltanulás közben nagyon bejött a www.newsinlevels.com oldal, ahol különböző nehézségi szinteken tesznek közzé rövid szövegeket (pontosabban híreket). Nagyon hasznos volt nap mint nap visszalátogatni az oldalra.


Most a német tudásomat szeretném felfrissíteni (egy középfokú nyelvvizsgára elegendő 7 éve, és egy jó nagy adag passzív tudás). Jó lenne egy, a fentihez hasonló oldal. Tud valaki segíteni?


Legyetek szívesek NE is ajánljátok a Duolingót (nem tetszett), és semmilyen alapoktól induló tananyagot, mert azon azért már bőven túl vagyok! Köszönöm!



2015. júl. 9. 09:44
 1/1 Petra9898 ***** válasza:

Szia! Lehet, már késő, de én ezt szeretem :)

[link]

át tudod állítani a nyelvet, vannak kisfilmek, szerintem hasznos! Sok sikert:)

2016. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!