Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha megtetszik...

Normális dolog, ha megtetszik egy zeneszám akkor azt naponta akár többször meghallgatom?

Figyelt kérdés
Aztán meg egy idő után rá szoktam unni
2015. júl. 10. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Biztos vagyok benne, hogy ezzel más is van így.
2015. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom, addig hallgatom, amíg meg nem unom :D Régebben ,,spóroltam" 1-1 számmal, hogy ne unjam meg túl hamar, de már rájöttem, hogy ha jól esik, akkor hallgatom, amíg tudom, azt majd ha unom, jön más :D
2015. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már 20 éve hallgatom ugyanazokat a számokat.
2015. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Naponta többször? Csak? Én simán ismétlésre teszek egy-egy számot és órákon át ugyanaz megy... ha olyan és olyan kedvem van. https://www.youtube.com/watch?v=eOkRCR40sqU ezt például szinte bármikor, bármennyiszer :)
2015. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok néhány számmal :D utána meg megunnom,mert túl sokat hallgattam :DDD
2015. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan szokták még "fülvérzésig" hallgatni, amíg meg nem utálják:D
2015. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen velem is van így
2015. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ha találok egy olyan számot, ami nagyon megtetszik, zsinórban 5x simán meghallgatom..

Ezért szoktam pár nap alatt ráunni. Mostanában már "kényszerítem" magam, hogy naponta max 1x hallgassam meg az aktuális iedvenc számom 😅

2022. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!