Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy dal, amit nemrég...

BTmin kérdése:

Van egy dal, amit nemrég többször is hallottam. Tudnátok segiteni esetleg kitalálni mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Sajnos sehol nem találom, fogalmam sincs mi lehet a címe. Valami elejtronikus house zene, és egy csaj énekel benne, valami olyasmit, hogy "Dance all night" de nem vagyok tutira biztos a szövegben. Ezt a mondatot játssza aztán többször.

Bocsánat ezért a zavaros leírásért, de komolyan fogalmam sincs, mi lehet!

Köszi a válaszokat!



2015. márc. 7. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha beírod, h "Dance all night" (így idézőjelbe) és nincs az első három oldalon, aztán ha ugyanazt beírod de az idézőjeles rész után még odaírod, hogy house és erre se jön ki az első három oldalra, akkor fogalmam nincs, hogy találhatnád meg
2015. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2015. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2015. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, de ezek közül sajnos egyik sem...

Lehet, hogy módosítanám a mûfajt dubstep remixre, mert az a dal "elektronikusabb" volt.. És valôszínübb a remix is, mert ott szokták a szöveget sokszor ismételgetni..Este próbáltam a Music Fm dallistáját megnézni, de ott se találtam semmit.. Mert többször is hallottam itt is, meg a Class Fmen is.. Ez talán segíthet..

2015. márc. 8. 08:47
 5/5 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=0FWRT9C9XMQ nem hiszem hogy ez az, de hátha :D
2015. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!