Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Borzasztóan unatkozom mit tegyek?

Borzasztóan unatkozom mit tegyek?

Figyelt kérdés

nyári szünet van és most nincs kedvem tanulni és fogalmam sincs mit csináljak van állatunk de most szépen csendben alszik nem akarom zavarni.lefáradtnak érzem magam ha van ötletetek várom szeretettel! :)

13/L



2015. júl. 13. 16:42
 1/8 Viven kérdései ***** válasza:
Pc Játékokkal játszál.
2015. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahhoz nincs tul sok kedvem mert ma már játszottam :/
2015. júl. 13. 16:46
 3/8 anonim válasza:
100%
Olvass konyvet, menj ki a szabadba setalni, menj at vmelyik baratodhoz, nezz egy jo filmet, halgass zenet vagy takaritsd ki a szobad, anyukad biztosan orulne.
2015. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

séta

sport

mozi

vásárlás

olvasás

filmnézés

sorozatnézés

nyelvtanulás/gyakorlás

barátokkal találkozni

rajzolás

sütés, főzés

2015. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én is rengeteget unatkozok mostanában, a barátaim nem érnek rá, majd csak kb a hét közepétől. :/

Nézz filmet, engem rengeteg film érdekelt, amit eddig még nem láttam, tök sokat megnéztem. Kezdj el egy sorozatot, vagy többet is, én jelenleg 3-mat nézek. :D Az olvasás is tök jó, mondjuk nekem valahogy nincs kedvem mostanában, pedig eddig szerettem a könyveket. Aztán szerintem a varrás is jó ötlet, én tegnap varrtam egy szívecske alakú párnát, elment vele egy fél nap. :D Süss valami egyszerű sütit, tök sok olyan van, amit sütni sem kell. Én mostanában tök sokat takarítok.. mosogatok, porszívózok, a szobámban mindent elpakolok. Karkötőket készíteni is szoktam. A szekrényemben a ruháimat is átválogattam, rengeteg olyan volt, aminek az átalakításához tök sok ötletem van.. mondjuk ebbe nem merek belevágni egyedül, majd a nagymamimmal. :D A régi fényképek nézegetése is tök jó elfoglaltság számomra, tök cuki voltam kisbaba koromban. :D

2015. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nézz sorozatot.
2015. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat jo sok otletetek van mit ne mondjak :D
2015. júl. 13. 21:08
 8/8 HurkaJani válasza:
oof
2019. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!