Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Borzasztóan unatkozom, mit...

Borzasztóan unatkozom, mit kéne ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Régen a filozófia és a pszicológia mozgatott meg nagyon, illetve, hogy hogyan tudom az életemet rendbe rakni, de most minden rendben van és úgy mindennel elégedett vagyok. Kérdéseim sincsenek és a világot is elfogadom úgy ahogy van.


Ti mi iránt tudtok lelkesedni? Érdekel, mert mostanában itt minden rendben, de jó lenne valami értelmes cél.


2014. júl. 24. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Megdönteni a kormányt? Ez leköthet egy időre :D
2014. júl. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem függ attól semmi szerintem. Aki ügyes az így is jól él, aki nem az nem. :D
2014. júl. 24. 03:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Életed rendben van, mindennel elégedett vagy...

Unatkozz nyugodtan, ne csinálj semmit, életed rendje felborul, elégedettlenség lesz úrrá rajtad - és megoldódott az unalmasságod kérdése!

.

Aki unatkozik, önmagát unja.

Akinek vannak gondolatai, nem unatkozik.

2014. júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha minden rendben lenne az életemben, akkor kipróbálnám azokat a dolgokat amiket eddig még nem, sportolnék, sokat kirándulnék, keresném önmagam lelki békéjét, esetleg eljárnék táncolni, belesnék más nemzetek konyháiba, írnék egy könyvet, vagy csak egyszerűen megpróbálnék mozgalmas életet élni, netán örömet okozni a családomnak azzal hogy tortaremekeket sütök, és még lehetne sorolni. A példák sorozata után a relevancia elve szerint a lényeg: mindent csinálnék, ami más mint a megszokott. Új tapasztalatok jönnének vele, új élmények, és talán új hobbit is találnál, vagy új célt önmagad határainak feszegetésével. Jó dolog az, csak hozzá kell fogni. :) 24N
2014. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bizony!


Aki unatkozik az nincsen jóba magával!


Biztos hogy minden rendben van ottan?

2014. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt kihívás az életemben. De igaza volt a lánynak, aki írt. Elkezdtem ma ninjutsuzni és már nagyon lelkesen mentem haza. Kicsit túlzottan megszállottan akartam korábban fejlődni és csak olyan dolgokat csinálni, aminek hatalmas jelentősége van. De elfogytak a világmegváltó tervek. Nem annyira problémákat kell most megoldani, hanem kihívásokat találni.
2014. júl. 25. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!