Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezdtetek uj eletet?

Ti hogyan kezdtetek uj eletet?

Figyelt kérdés

19\L

Nagyon szeretnek en is,de fogalmamsics hogyan kezdjek bele.

Egyedul csak magamra szamithatok. Segitenetek?


2015. júl. 14. 00:32
 1/5 anonim válasza:
Elköltöztem egy másik városba, ahol senki nem ismer. Kerestem és találtam is új munkát és barátokat.
2015. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is éppen erre készülök. De egyedül baromi nehéz.


20/L

2015. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tanácsot szeretnél, akkor jó lenne tudni a mostani életedet és problémáidat és a céljaidat és rólad is tudni pár dolgot, így nehéz segíteni.
2015. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel teljesen. Egyedül nagyon nehéz.


Nekem még nem sikerült csak a folyamatában vagyok. Szeptembertől új iskolában kezdek, remélem ott majd lesznek barátaim. Időközben pedig amivel kezdtem az az aktív sport, nekem konkrétan küzdősport/harcművészet, mert ez az egyik legösszetetteb, legsokoldalúbb szerintem, ami lélekben és jellemben is mind fejleszt. Ez bőven elég ahhoz, hogy legyen erőm tovább haladni, új célokat és folyamatos motivációt ad. Szerencsém is volt nagyon, mert találtam olyan mestert aki szívén viseli a tanítványait, tényleg ért is ahhoz amit csinál és nagyon kedves és intelligens, és mindig jól érzem magam edzéseken. Ez sajnos ritka manapság, mert sokan csak beszedik havonta a pénzt és kiosztják a feladatot, a többi meg nem érdekli hozzá vagy nem is értenek hozzá, az ilyeneknél max. fizikailag lehet fejlődni, de van hogy azt sem vagy csak egy nagyon kis ideig.

Én azt javaslom ha teheted nézz utána valami sportnak, hobbinak, feltéve ha már nem űzöl valamit rendszeresen, bár újat is kipróbálhatsz, főleg, hogy új életet szeretnél kezdeni. Nézd meg alaposan, hogy neked mi jön be a legjobban és mindenképpen olyat valassz, ami ha úgy alakul, hogy nem is a legszínvonalasabb, vagy nem is a legjobb közösséggel van megáldva, de lehetőleg minden esetben emeli az életszínvonalad. Csak a példa kedvéért yoga, - relaxál, megmozgat stb.


Pont kb. én is most tettem fel egy hasonló jellegű kérdést (új kezdet), bár az enyém inkább egy panasz volt. :D


19

2015. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy hosszabb példa volt, de röviden: csak mert a változáshoz a legfontosabb, hogy meglegyen a megfelelő akarat és kellő erő és motiváció. Nekem úgy érzem most ez (a sport) ad.
2015. júl. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!