Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 12-16 éves fiatalok, akik...

12-16 éves fiatalok, akik társaságban eljárnak hülyéskedni az utcára, csúnyán beszélnek, isznak 1-1 sört, stb. Ti hogy kezdtétek ezt az életet, és mi az az ok, amiért ennyire elkallódtatok?

Figyelt kérdés

Miben változtatok meg? Várom a helyzeteket, hosszú történeteket, fontos lenne!Nem egy hülye kis blogot akarok ebből írni, de most nekem fontos lenne ez, mert ebben a generációban vagyok.

Aki tud, írjon.

Az ide nem való kommentekre meg nem fogok válaszolni, azok nem érdekelnek.



2014. máj. 14. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
1-1 sör
2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Megírod nekem, hogy ez miért érdekel?
2014. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Olyan 14-15 évesen én is nagyon sokszor elmentem a haverjaimmal hülyéskedni az utcára, megittam 1-1 sört, és volt, hogy káromkodtam is.


Most lassan 17 leszek, már ritkábban csinálok ilyeneket, azért, mert már más emberek és dolgok fontosabbak, de pl. osztálykiránduláson minden este ezt csináltam haverjaimmal vagy a barátnőimmel (1 hetes volt), amikor nem kocsmázni mentünk (nem részegen feküdtünk valahol, hanem szép, kulturált helyekre).


Amúgy a város egyik, ha nem a legjobb gimijébe járunk, és nem tudom, én 1-1 sörtől, és attól, hogy keresünk valami helyet, ahova leülhetünk, vagy sétálgatunk (nem sörrel a kezünkben) én nem érzem elkallódva magam..


17/L

2014. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
haverok mondták jöjjek velük éjszaka szórakozni.azt hittem bulizni megyünk erre közölték hogy utcán csinálunk azt ami jön vagy ami eszünkbe jut.tetszett a dolog és 2 évig majdnem minden szombat éjszaka elmentünk szórakozni.míg nem egyik éjszaka majdnem meghaltam.nagy szerencsémre majdnem.nem drogoztunk és én többnyire csak mentes sört ittam.nem folytatták ők se.13 évesen kezdtem most 15 vagyok.most belegondolva nem is értem hogy mehettem bele..nem ajánlom senkinek az ilyen féle éjszakai csavargást !
2014. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Az már elkallódottság, ha valaki megiszik 1 sört?
2014. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#1: igen, 1-1 sör.. mi a gond ezzel, hogy így írtam?

#2: mostanában mindenféle dolog érdekel engem, ami a 12 és 16 év közötti fiataloknál van, gondolom a serdülő kor egyik jele, most épp ez jutott eszembe :)

#3: köszi a hasznos választ. oké, ez még jó, egyáltalán nem elkallódás amit te itt leírtál, de van durvább eset is, ( pl. cigiznek és boltból lopnak:/ )és az már nem valami pozitív dolog.

2014. máj. 14. 21:17
 7/15 A kérdező kommentje:

#4: sajnállak :/ de örülök, hogy végül semmi maradandó nem történet!:)

#5: egy 12 évesen nem szívesen látom azt, hogy issza a kartonos söröket a barátaival, 15 évesen meg persze, természetes, hogy megisznak egy kis sört.:)

2014. máj. 14. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

3-as vagyok: Mi is cigiztünk. Én magamtól szinte soha nem gyújtottam rá egyedül, csak az ilyen alkalmakkor, és elszívtam pár szálat. Most, hogy alig járok el így itthonról már, így nem is cigizek, viszont a kiránduláson minden nap rágyújtottam (7 nap volt), nem is egyet elszívtunk, miközben beszélgettünk, szórakoztunk, kikapcsolódtunk, és sokkal jobb barátok lettünk. Azóta megint nem gyújtottam rá, sőt fogadtam az egyik sráccal, hogy melyikünk tud tovább cigi nélkül szórakozni :D


És nem, még mindig nem érzem magam elkallódva. Nem gondolom, hogy a cigi jó dolog, de sz*r embernek sem érzem magam, mert néha rágyújtok.

2014. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám anyám ivott, mikor tizenévesen iskolát kerültem haverral pont a kocsma felé. Apám maga alá szarva fetrengésig, anyám túl sok csozkóval ismerkedésig. Aztán elköltöztünk, apámat választottam, mert ő nem volt balhés, anyám szíve választottja meg egy köcsög kis agresszor volt, annyira bátor "ember", hogy bármikor képes volt kezet emelni egy tizenévesre. Apám nem tudta összeszedni magát, egyre ritkábban volt egyre tovább gatyarészeg, míg végül anyámhoz költöztem, aki egy szó nélkül hátrahagyva az agresszort a közelünkbe költözött, és úgy fejeztem be a gimit, elég rossz eredménnyel. Nem tanultam tovább.


Nem volt okom ugyanazt csinálni, mint a csökött őseim. Még az a szerencse, hogy sikerült megúszni a rászokást mindig, és ma is büntetlenül belökhetem néza azt az 1-2 sörömet, ha úgy látom, hogy van elég szép idő rá.

2014. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Kérdező, ha nagyon érdekel, írj és privátban röviden elmesélem az én "történetemet"...
2014. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!