Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ügyben? Többi...

Mit tehetnék ez ügyben? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki kb 1,5 éve zaklat , állandóan les és mindig tudja hogy hol vagyok , nem tudom hogy csinálja de nagyon okos az tuti . Mindig azzal a busszal jön haza ameikkel én , vagy ha nem akkor a parkban már vár , nem tudom honnan tudhatja ezeket mikor egyik barátommal sincs jóban . Máma , anyukámmal elmentünk az orvoshoz , és mikor kijöttünk már ott állt kb 50 méterre tőlünk . Mikor meglátta hogy elindultunk ő is elindult , lement egy leágazáson és ott is figyelt . Szerintem ez nem egy normális dolog , szerintetek ?
2015. júl. 14. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

ez nem normális, ez zaklatás, szerintem tehetsz feljelentést a rendőrségen.

nekem egy szomszédom, aki figyel, ennyire szerencsére nem mászik rám, mert nem ér rá. de tényleg nagyon rossz érzés, utálom én is, de az enyém még odajön beszélgetni is.

2015. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!