Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ügyben? Pokolian fáj!

Figyelt kérdés
Először is ott kezdeném,hogy a környezetemben majdnem mindenki panaszkodik,hogy tetszik neki mondjuk az egyik osztálytársa körül belül 2 hónapja,de az nem veszi őt figyelembe.Rengetegen panaszkodtak nekem ilyesmi miatt. Itt jön képbe az én történetem: 4.éve vagyok reménytelenül szerelmes egy osztálytáramba,aki nem vesz figyelembe.Az osztályomban velem együtt 8 lány van,mindegyikkel kommunikál valamilyen úton-módon,de velem egyáltalán nem.Sokszor próbáltam beszélgetni vele,közelebb kerülni hozzá,megismerni,de ő mindig csak bólogatott,soha sem nézett a szemembe,pedig egyáltalán nem harapok,mindenkivel próbálok kedves lenni.Egyébként focista és ennek a tanévnek az elején összejött egy nagyképű focista lánnyal.Az elején nem érdekelt,mert mással voltam elfoglalva,de aztán borzasztóan fájt,nem mintha most nem fájna.Nem sok emberrel tudom ezt megbeszélni,de akikkel igen,azok azt mondják,hogy felejtsem el,hisz úgy sem szól hozzám.De én nem tudok lemondani róla... Szerintetek le kellene? Nem akarom pocskondiázni a barátnőjét és magamat sem szeretném túl értékelni,de már páran mondták nekem és én is egy kicsit úgy gondolom,hogy szebb vagyok annál a lánynál!Abból a lányból sugárzik a gyűlölet,még a nézése is ijesztő.11 évesen kijelentette,hogy mire 12 lesz el akarja veszíteni a szüzességét.Én csak szeretni akartam azt a fiút és másokat is,de ő tényleg rám sem néz.Kérlek titeket segítsetek nekem 1-2 jó tanáccsal!Most nagyon el vesztem! :( Ui.: Bocsánat a kisregényért!
2015. ápr. 1. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

"hogy szebb vagyok annál a lánynál!"


Elképzelhetőnek tartod, hogy az emberi értékeket nem a külső határozza meg? Még ha írod is, hogy miket jelentett ki. Az ember néha meggondolatlanul is kijelent dolgokat. Lehet, hogy ő sem gondolta komolyan akkor ezt...


Szerintem ejtsd a témát, mi férfiak, ha akarunk valamit egy nőtől, nem így viselkedünk, hanem lecsapunk, amilyen hamar csak lehet.

2015. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Sokszor próbáltam beszélgetni vele,közelebb kerülni hozzá,megismerni,"


Tehát igazából nem is ismerted, fogalmad sincs, hogy belülről milyen, csak a külseje vonz és amiatt ragaszkodsz hozzá.

Fel kellene nőnöd, és akkor hagynád ezt a hülyeséget. Nem lehet szeretni egy olyan embert, aki beszélni sem hajlandó veled...

2015. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha Ő egyáltalán nem foglalkozik veled, akkor te se foglalkozz vele.

Én tudom milyen érzés.. Csak nekem nem az osztálytársam volt és engem még el is küldött.. Melegebb éghajlatra.

Sose fuss egy pasi után,pláne ha Ő észre se vesz. Hidd el, hogy lesz más aki szeretni fog és akinek te kellesz :)

2015. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szebb vagy,de bénább is ha mégis a másik lány kell neki!
2015. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Igazad van,de vannak pasik akik külsőre mennek (szerencsére nem az összes). Kettes válaszoló: Nem a külsőbe szerettem bele,lehet nem ismerem őt,mint a rossz pénzt,de egy kicsit még is..ha nem is ő az igazi,akkor is csak szeretni akartam valakit,szerelemmel.Hármas válaszoló: Az agyam reálisabb fele ugyanazt sugallja,amit te mondasz, és nem is futok utána,csak szenvedek és szeretnék letenni róla.És végül négyes válaszoló:Ha béna is vagyok,te sokkal bénább vagy tőlem.Nem ismersz és én sem téged,szóval inkább az ilyen megjegyzéseidet tartsd meg magadnak!Addig amíg nem éled át azt a sok szart,amit én kisgyerekként,hogy az alkoholista apám,a szemem előtt verte az anyámat és majdnem megölte,amíg nem tudod meg milyen rettegni és szeret hiányban felnőni,addig inkább ne bénázz le! Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak! Beláttam,hogy inkább elfogadom a helyzetet és szeretni fogom őket barátaimként és ez így lesz helyes!
2015. ápr. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!