Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megláttok egy szőke nőt az...

Ha megláttok egy szőke nőt az utcán rögtön elítélitek?

Figyelt kérdés
Van ez a hülyeség, hogy a szőke nők alapból buták. De miért alakult ki ez a baromság? Minden egyes embernek vannak hülyeségeik! A szőke nőket miért ítélik el? Én is szőke vagyok, de mégsem vagyok (annyira) buta. :)

2015. júl. 14. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
nem itelek el senkit alapbol, de mint mindenkiben, bennem is meg van az elso benyomas csuuuunya csuuuuunya itelkezese. ez nem terjed ki maskent a szokekre, mint a barnakra / feketekre / vorosekre / stb-re.
2015. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, senkit nem ítélek el első ránézésre. (Na jó, a tipikus "kint a pic$ám, kint a dudám, bámulj meg" típusú nőket igen.)

Ismerek olyan szőke nőket, akik kitűnő tanulók voltak 12 évig, illetve most is nagyon sikeresek. :)

Nem a hajszíntől lesz valaki ostoba. Ha egy síkbuta szőke nő barnára festi a haját, még buta marad. De ha egy okos barna hajú nő festeti szőkére a haját, még nem hülyül meg. :)

2015. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak 1 mondás ne akadj fel ezen,különben tényleg "szökének" fognak titulálni...
2015. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

- Jenő, azt írja az újság, hogy a rágcsálók a legbutábbak a világon. Mondd Jenő, tényleg ennyire ostobák a rágcsálók?

- Igen, nyuszikám.


:-D


Nem ítélem el. öregebb vagyok én annál, hogy egy nőt a hajszíne alapján ítéljek el.

De ha úgy néz rám, mint egy nyúl, akkor ugye.... :-DDD

2015. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de ez a kérdés önmagában iszonyatosan "szőke". Amúgy ismerek intelligens szőke nőket, de be kell, hogy valljam engem a szőke hajszín hoz a legkevésbé lázba. Számomra dög unalmas.
2015. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5-ös, a számból vetted ki a szót! :D
2015. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
(7.-es leszek, eddig mindig kitűnővel végeztem)
2015. júl. 14. 16:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Óóó akkor te még a szőke nőtől nagyon messze vagy. Így már értem a kérdést. :-)
2015. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" szőke hajszín hoz a legkevésbé lázba. Számomra dög unalmas."


Mondjuk egy barna haj miben izgalmasabb??

2015. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez volt a tipikus "szőkenős" kérdés :D

nem a hajszín és viccek alapján ítélünk meg egy embert ;)

2015. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!