Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves vagyok. A lábamon...

18 éves vagyok. A lábamon szőke a szőr, nem is látszik. De térd alatt egy kicsit hosszabb és ha valaki megsimogatja rögtön érzi. (? )

Figyelt kérdés

Már engem nagyon zavar h szőrös, de tudom h utána akkor már sötétebb fog visszanőni és mindig kellesz szedni. Ezért is nem csináltam vele eddig semmit.

A szüleim sem nagyon örülnének ha gyantáztatnám a lábam vagy valami. De én már nem bírom. Nem látszik, de érezni lehet. Szerintetek mit csináljak?

leborotválam gyantázzam epillátor vagy hagyjam ahogy van?


2014. okt. 3. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leszedném, tudom szülő és szülő között ég és föld lehet a különbség, de hogy 18 évesen egy ilyet már neked kell eldönteni.
2014. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel gyengus, szőke szőr van rajtad, az epilátor nem szedné ki, csak eltépné. Szerintem ne borotváld, mert ha nekiállsz, borotválhatod 2-3 naponta.

Inkább gyantázd, az szépen kitépi az összeset, és ha lassan nő a szőröd, elég havonta egyszer leszedni, a hónap többi részében meg nem is kell vele foglalkozni.

Viszont mielőtt újra gyantázol, ellenőrizd, hogy a szőr legyen legalább fél centis, mert csak akkor tud rendesen beleragadni a gyantába.

A gyantát szőrnövekedéssel megegyezően kell felkenni, és ellentétesen kell letépni egy határozott mozdulattal.

2014. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke szőröm van (hálaistennek, mert a karomon 1-2 elég méretes) és borotválom a lábam. Igazából csak a boka környékén sötétedett be és annyira nem is látszik, csak ha már tényleg nagy. De a gyanta a legjobb választás, ha kibírom borotválás nélkül én is azt csinálom.
2014. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

akkor a gyantát kipróbálom:)

2014. okt. 3. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszedném..addig oké, hogy nem látszik, de egy pasinak nem túl vonzó, ha végigsimítja a lábad és szőrös. 18 évesen meg tényleg ne a szüleid döntsék el. Teljesen normális, hogy egy nő szőrtelenít.
2014. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hideg gyantacsíkok is megteszik,ha csak a térdedet akarod.
2014. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szedem magamról a szőke pihéket is,pedig tudom,hogy azt nem kéne,de engem zavar.
2014. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mivan ha megsimogat és érzi? Nekem kimondottan tetszik az ilyen láb. Alig találtam barátnőt magamnak. Nagyon utálom az agyon borotvált , gyantázott csajokat. Csak minden lány akinek nincs egyénisége az megy a bulvár sajtó után. Attól nincs rondább, gusztustalanabb mikor a friss borostát kell simogatni.
2014. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt, epilátor lehozta, a gyanta is jó. 18 évesen már simán szőrteleníthetsz, a szüleid ne szóljanak már bele ebbe, nagylány vagy már a szőrös lábhoz : ) de ha téged nem zavar, akkor nem gond, ha marad
2014. okt. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!