Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tetszik egy fiú,...

Mit tegyek? Tetszik egy fiú, de anyáék miatt nem tudok vele állandóan találkozni.

Figyelt kérdés
Nyáron max.4-5 talit tudnék összehozni vele, mert anyáék többet nem engednének. Este vagy több napra meg egyáltalán nem engednének el. Nagyon megkedveltem. Soha nem éreztem még ezt fiú iránt, nagyon cuki, és elbűvölő. Sajnos beszélni már nem lehet velük, egy csomószor beszéltem velük erről, de hajthatatlanok.20 éves vagyok

2015. júl. 15. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
20 évesen miért engeded, hogy beleszóljanak mit teszel?
2015. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert érzelmileg ki vagyok szolgáltatva. anya nem bírná ki ha két napra mondjuk eltűnnék, Ez nem szokás a mi családunkba, mindig együtt voltunk, és anya azt gondolja,hogy ennek így is kell maradnia még néhány évig. Ezenkívül nem akarja, hogy tetszem valakinek vagy nekem tetszen valaki, mert úgy gondolja, a fiúk megbízhatatlanok, és ki akarnak használni, meg bajom esik. Ilyen hülyeségek. Szörnyű.
2015. júl. 15. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag nem vagy kiszolgáltatva, akkor semmi probléma :D
2015. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az érzelmi kiszolgáltatottság nagyobb gond. Van némi pénzem, és diákmelózok szeptemebrtől
2015. júl. 15. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A srác iránt is érzel valamit és nem élhetsz egész életedben a mami mellett.
2015. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!