Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy állandóan csajozó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy állandóan csajozó pasi akarhat komoly kapcsolatot? De akkor mért nem akar találkozni? Bonyolult, többi lent.

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden.. Megismertem egy srácot kb 5 hónapja, az első hónapban szerintem tényleg szeretett, de aztán azthiszem kiábrándult, mert sokat veszekedtem vele, mert sokat csajozik, akkor még csak gyanakodtam, de már több bizonyítékom van. Mégis mindig írt facebookon 1-2 hetente. Alig taliztunk, havonta 1x kb., végül megírtam neki, hogy nekem ez nem jó, el akarom felejteni, töröltem facebook-ról. Ő visszajelölt, kérdeztem mért nem hagy békén, azt írta nem tud elfelejteni.. De találkozni nem hív, akkor mégis mit akarhat?? Mert én még szeretem, és persze reménykedek.. Azért nem értem, mert jó pasi, biztos van 1000 nője. Nemértem.. Csak a szex miatt nemhiszem, hogy hiteget, mert nem is találkozunk. De akkor mi ez, ha nem tud elfelejteni mért nem akar talizni? Ha meg nem akar látni mért írja, hogy nem tud elfelejteni??
2013. aug. 27. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretsz lábtörlő lenni egy pasinál? Mert jelenleg az vagy ennél a fazonnál.
2013. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem.. de mért lennék az, én nem keresem, ő ír mindig, ha azt írom neki hogy hagyjon akkor is..
2013. aug. 27. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
A cselekedetei a tagnak elég beszédesek ám.
2013. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, és látom is, hogy milyen, csak azt nem értem hogy ha elküldöm mért nem hagy békén? Ok, reménykedek, mert bele vagyok esve még, de akkor sem értem mit akar? Mért nem hagy?
2013. aug. 27. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy mondják hogy a srác talonban akar tartani.


Most éppen nem ér rá veled foglalkozni, mert egy vagy több elsődleges csaja lefoglalja, de azt akarja, hogy Te is zúgjál belé, hogy amikor úgy adódik, hogy éppen Téged kíván, akkor Te is ugorj neki.



36F

2013. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, erre énis gondoltam.. remek.
2013. aug. 27. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:
5 nél a pont, csak nem akartam ezt igy leirni.
2013. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké. szerintem is így van. de akkor ha nagyritkán talizunk mért mondja, hogy meg akarja ismerni a szüleimet, meg velem akar élni, meg el akar venni.. simán elég lenne ha csak olyanokat mondana, hogy úristen én vagyok éelet nője... minek jön ilyen (ál)tervekkel is????
2013. aug. 27. 21:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Röviden azért, hogy teljesen belebolonduljál.

Ismerem a jelenséget, fiatal koromban baráti körömben is volt pár srác, akinek ez volt a kedvenc "sportja".


36F

2013. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

A pasik imádják ha küzdeni kell egy nőért. Őszintén szólva nem tudom, hogy mit akarhat, de tuti imponál neki, hogy te állandóan lerázod. Azt írod, jól pasi, 1000 nője lehetne. Gondolom akkor hamar meg is kapja a nőket. Ha te meg feszt lerázod, addig nem hagy békén, amíg meg nem szerez.


Ezzel a viselkedéseddel lehet magadba is tudnád bolondítani. Az ilyen nőcsábász pasik mindig azokba a csajokba szeretnek bele, akit nem kapnak meg egyből!


Hogy miért nem akar találkozni? arra nem tudom a választ.


19L

2013. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!