Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így udvarolnak a négerek?

Így udvarolnak a négerek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 15. 23:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
41%
Attól, hogy felvettek egy ilyen esetet még nem mind... Én olyat láttam a múltkor, hogy egy echte holland srác megrúgott egy lányt...
2015. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nőbe rúgni.:((((


Nekem általános iskolában udvarolt így egy srác.

2015. júl. 15. 23:50
 3/11 anonim ***** válasza:
attól még nem kellene nigg*rezni, ők az ászok a menők, a madaf*ka niggah-k x) jól tette a tesóm.... :D na jó viccet félretéve hát igen nagyon úgy tűnik hogy így flörtölnek, illetve ez nem maga a flört, ha előveszem alapfokú :D angol tudásom azt kérdezte hogy "megadod a számod?" asszem, és a csaj rá " nem akarom" talán ezt és durr, nálunk ilyet hál isten nem fogsz látni, remélem o.O de ki tudja lehet fordul elő itt is ilyen csak nem láttuk még, ugye-ugye, az internet...
2015. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%

A cikket szerintem elirták,ezek már nem migránsok.

Mondjunk köszönetet a Lincoln és a hozzá hasonló embereknek.

De szegények még mindig el vannak nyomva...

Meg mi vagyunk a rasszisták...

2015. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
94%
Mondjon bárki amit akar az afrikaiak mindig is agresszív majmok maradnak.
2015. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
20%

Szerintem azért biztos vannak kivételek. :P

Nekem pl. tegnap a volt osztálytársam (állítólag belém van zúgva), úgy udvarolt kint a tavon, hogy búvárkodásom után azt mondta nekem a vízbe, hogy fulladjak meg.

Persze volt olyan is, aki megrúgta a fenekem.

Primitívebbnél primitívebb udvarlási szokások vannak mostanság.. :P

2015. júl. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
90%
Svédországban már több nőt is megeroszakoltak, megöltek szóval ez náluk természetes lehet. Gondolom ahonnan jönnek ott nincs egyenjoguság és a nőket tárgyként kezelik . Nem ismerik az európai szokásokat , normákat , törvényeket
2015. júl. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értek egyet.

Mind emberek vagyunk, az, hogy megkülönböztetjük egymást, teljesen rendben van. Volt valaki, aki azt írta, a négerek majmok szintjén vannak. Átlagosítás. Ha riportot készítek, mondjuk egy buta, számolni nem tudó magyar (nem cigány!) gyerekkel, akkor még nem mondom azt, hogy egész magyarországon mindenki hülye.

És ez itt is így van. Az, hogy találtunk egy embert (aki mellesleg néger), aki így viselkedik, még nem jelenti azt, hogy mindegyikük ilyen.

Gondolom ha fehér lett volna,nem így írta volna: hát igen, mindegyik fehér a saját kutyájával van egy szinten...

És én ezzel nem azt az agresszív mocskot védtem, engem is leblokkolt, amit tett. Csupán a majmos ellen szólaltam fel.

2015. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%

A buta számolni tudó magyar nem olyan környezetben nőtt fel, ahol az iszlámt majmolták és tömegek ítélkeztek emberek felett, ami után rögtön élve felgyújtják vagy megkövezik az állítólagos bűnösöket az utcán.

Ha megnézzük az USA statisztikáit 1000négerből 30ül börtönben és ennél még több szabadon garázdálkodik a gettókban, míg fehérek közül 1000-ből csak 4bűnöző. És ezek a négerek már generációk óta ott vannak, mégcsak a negatív afrikai életmód sem volt rájuk hatással.

Nálunk alig pár hete vannak és már randalíroztak. Ennyit arról hogy ugyanolyanok lennénk.

2015. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok előítéletes.


De azért valljuk be.

Az amit a feketék csinálnak az valami gusztustalan és elképesztő.


Most jöhetnek a "mocskos rasszista" kommentek ,de ezt csinálják.

2015. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!