Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A négerek hogyan udvarolnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A négerek hogyan udvarolnak? Mennyire odaadóak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék eggyet.18/L

2015. márc. 6. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
xD
2015. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Jelentem ezt a ku rva kérdést most már !

Murdelj meg AIDS-ben !

2015. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egyet! Calvin Candie-nél van eladó példány !
2015. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Vesznek neked egy vödör KFC-t és ingyen odaadják a rap demó lemezüket.
2015. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
62%

Ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy hogy udvarolnak mondjuk a barna hajú fiúk:D nem lehet általánosságban beszélni róluk mert ez is, mint minden más egyénfüggő.

Egyébként nekem volt dolgom eggyel, aranyos volt, de nem igazán az "udvarlás" rész érdekelte. ha érted

2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

"A négerek hogyan udvarolnak?": Nem udvarolnak.....


"Mennyire odaadóak?": Kérdezd meg azokat a svéd és többi európai fehér nőt akit négerek támadtak meg.............


"Nagyon szeretnék eggyet": Go Africa! De oszt majd ne síránkózá ,hogy a buta rasszista európaiak megmonták.....

2015. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább csak kalandnak, én nagyon megjártam sajnos.
2015. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Írtó cukik :-) sajat tapasztalatot irok... nem lehet persze mindenkit egy kalap alá tenni, de az enyem az egy igazi lovag :-) 2 ev utan semmi se valtozott benne, ugyan olyan mint az elso honapokban :-)
2015. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!