Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy 14 éves...

Mit vennétek egy 14 éves anime (naruto) rajongó lány szülinapjára?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

hát másért nem rajong?

nem tudom, hogy ez a legjobb ötlet és ki akar neki ajándékot venni? mert szerintem az sem mind1, hogy szülő, testvér vagy barát :)

2015. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Shirikent vagy ninjakut.
2015. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
narutos kulcstartót.
2015. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%

Régi magyar filmek DVD sorozatot készítenék, minimális költségekből. Tudok ajánlani 1-2 nagyon jó filmet, amelyre biztos, hogy ő is fel fog figyelni ;)

Az anime nem tartalmaz szellemi értékeket, viszont a régi magyar filmekkel (tehát nem importtal) sokkal több értéket adsz neki, mint amit gondolnál. Szüleivel pedig sokszor beszélnék az értékek fontosságáról, mert sajnos az értéktelen stílust nem fogja kinőni ...

2015. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Életet.
2015. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firedoom ***** válasza:
93%

4es, 5os:

Gondolom meg sem fordult a tehetek én, hogy a ti gondolkodás modotok a hibas? Ép eleg hasonló felhasználóval találkoztam mar, hogy tudjam: Hiába gyozkodlek, meggyőzni nem tudlak titeket.

Nagyon szeretek fimeket, animeket nézni, de megis van "életem". Lattam jópár muvet, es bátran kijelenthetem: Egy igazan jol sikerult anime siman porba alazhat egy filmet. Termeszetesen vannak nagyon jo filmek is, teszem azt Felhőatlasz, es vannak nagyon rosz animek is, pl: Gyo. Azonban: Ha az ember csak a jo muveket nézi akkor siman felveszik a versenyt a fent említett filmmel.

A Narutot par eve, kezdő animeskent végignéztem. Akkor nagyon tetszett, de visszagondolva nem tobb mint egy tipikus shounen anime: se tortenetileg, se szellemileg nem veheti fel a versenyt egy Code Geassel, Death Paradeval esetleg egy szentjanosbogarak sirjaval.

A kerdes az, hogy ki milyen céllal nezi a muveket. Csak szórakozás vagy valami mélyebb ertelmet is keres benne.

Tudom, hogy off, de ha nem nagy gond akkor leirtam az eszreveteleim egy reszet

2015. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hmmm #4-es biztos sok animét néztél meg ha így gondolod:

"Az anime nem tartalmaz szellemi értékeket"

szerintem csak te nem fogtad fel a mondanivalójukat...


Ajánlom figyelmedbe a fullmetal alchemist-et annak talán felfogod a mondanivalóját amit 1000x elmondanak benne, mert hozzátartozik a történethez...

Ha neked nincs szellemi értéke az animének akkor szerintem a te szellemi képességeid nem képesek felfogni ezeket...

Én végig néztem a Dragon Ball-t ami külső szemmel arról szól, hogy villogó gömböket dobálnak egymásra az emberek meghalnak, újra élednek...

Pedig annak is sok mondanivalója van a kitartásról és arról, hogy mindig fejlődni kell...


gondolom neked a harcművészetek puszta erőszaknak számítanak...annak se fogod fel a lényegét...sokkal több mint egyszerű harc, vagy önvédelmi fogások...


A Naruto-nak is nagyon sok mondanivalója van a kitartásról, a célért való küzdelemről, a barátokról, a bosszúról, a hazugságról...

De neked magyarázhatnék napestig, ha te elkönyvelted magadban, hogy nincs szellemi tartalmuk...azért kíváncsi lennék mennyit néztél meg elejétől a végéig...és ezek hogyan hatottak rád, ha volt egyáltalán ilyen...

2015. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!