Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell elkezdeni a külföldi...

Hogy kell elkezdeni a külföldi munkakeresést?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk Angliában dolgozni, de nem tudjuk, merre induljunk. Nincs ismerős, akire támaszkodhatnánk, tehát csak biztos munkára szeretnénk kimenni. A munkaerő közvetítők megbízhatóak? Vagy egyáltalán hol kell elkezdeni ezt az egészet?
2015. júl. 17. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. úgy, hogy beírod a Google-ba: külföldi munka

vagy ha beszéled az ország nyelvét (angol), akkor beírod angolul, hogy munka, állás Angliában. Vagy beírod a végzettségeteket angolul, stb. vagy beírod magyarul, hogy álláskereső oldalak Angliában. Számtalan variáció van...


Ha nem beszéltek angolul, akkor viszont nem is érdemes keresni. Bocs, ha nem pozitív kicsengésű a válaszom, de ez az igazság

2015. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy nyelvtudás nélkül nem lehet. Haver kiment németbe annyit szókinccsel hogy nein meg danke,papírokban segítettek neki már kint lévő ismerősök, 1 hónapon belül volt melója gyárban és a cég biztosított neki kedvezményes nyelvtanfolyamot.
2015. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen egyébként nekem is van egy ismerősöm (akivel már nem tartom a kapcsolatot) aki szintén nem beszélt egy szót sem angolul, és szinte rögtön lett munkája ismeretség nélkül. Csak őt már nem tudom megkérdezni, hogy csinálta. De egyébként pont a nyelvtudás részével nincs baj, közép és felsőfok közötti szinten vagyok. Én egyszerűen csak nem tudom elképzelni, hogy bárki alkalmazna úgy, hogy jelenleg Magyarországon vagyok, nem pedig kint keresgélek. Közvetítőkről pedig csak rosszat hallottam. Ja, egyenlőre csak szimpla gyári vagy szállodai munkára gondoltunk.
2015. júl. 17. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Innen sehogy. Itt csak a jómagyar lehúzásba átverésbe fogsz belefutni.Kint is óvakodj a magyartól ,hacsak nem valami jó ismerősöd. Ki kell menni megszállni vhol aztán körbenézni bemenni mindenhova helyi oldalakat újságokat böngészni.Ha vágod a nyelvet nagy gondod nem lesz,csak kell tőke az első 1-2 hónaphoz.
2015. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már kétszer feltettem ezt a kérdést, nem kaptam érdemi választ.


Mindenkinek az ismerősök kerestek szobát, mentek velük tolmácsolni - tiszta szégyen, mindig annak van segítsége, aki egy qrva szót nem beszél.


Nekem nem is kéne segítség, nem lenne pofám senkit lehúzni, csak egyetlen embert akarok, aki perfekt nyelvtudással, egyedül kiment, és nem egy rohadt gyárban dolgozik vagy 8 lengyellel lakik együtt. Aki Londonban él, lakásban, normális munkája van.


Na, ilyen szerintem nincs.

2015. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "rohadt gyárban" meg lehet keresni havi 600ezret ft-ban kifejezve..Ja tudom te menő vagy neked ez zsebpénzre is kevés lenne. Akkor maradj itt havi 120 ért utáld a lengyeleket, és szeresd a roma szomszédságot.
2015. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!