Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság, ha Fb-on kinyomom a...

Bunkóság, ha Fb-on kinyomom a chatet, csak mert nem akarok chatelni?

Figyelt kérdés
Pl.: csak felnézek, h mi újság pár percre, aztán megyek is les szépen. ez bunkóság? Egyik ismerősőm emiatt bunkónak nevezett, csak mert délelőtt felnéztem és ő látta h fenn voltam, pedig este már beszélgetni jöttem fel. Máás is kinyomja olykor, vagy én vagyok tényleg ennyire rossz?
2015. júl. 21. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mit gondolnak rólad. Amúgy nem bunkóság.
2015. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Nem kötelező fent lenni és használni sem. Én egy darabig rejtve kapcsolódtam, és el is tűntek a kellemetlenkedők. Akivel meg jóban vagyok, megírtam, hogy írjon nyugodtan, ha nem lát akkor is, de most bizonyos emberek miatt rejtőzködök.
2015. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A te chated. Azt csinálsz vele, amit akarsz.
2015. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, nekem évek óta nincs bekapcsolva, mivel nyomasztónak éreztem, hogy ennyi magánéletem se lehessen. Ha valakinek szeretnék üzenetet írni, azt megteszem, válaszolok a többire is, majd kilépek.
2015. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kittikehh00 ***** válasza:
Dehogy gáz, én is kiszoktam nyomni, vagy rejtve kapcsolódni.
2015. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már miért lenne bunkóság? Nekem azóta ki van kapcsolva, hogy felregisztráltam. Ennek olyan 5 éve... Nincs is rá vágyásom, hogy visszakapcsoljam.
2015. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyenektől mászok falra... Mintha kötelező lenne egyből mindenkinek válaszolni, meg "Szia, mizu?" üzeneteket írni.


(#6)

2015. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen nem, ez a te döntésed amihez senkinek semmi köze.
2015. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!