Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg bunkóság volt így szakítani? De ha egyszer nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Írtam facebookon a barátnőmnek, hogy elegem van belőle, és szakítok, erre elkezdett hisztizni, hogy mi bajom van, meg beszéljük meg, meg talizzunk aztán letiltottam... most meg két közös ismerősünk is nekem állt, hogy milyen bunkó vagyok (gondolom ment hozzájuk picsogni), és hogy ki van bukva, és hogy találkozzunk! De bakker nekem nincs neki mondanivalóm és nem azért szakítottam, hogy találkozgassunk meg beszélgessünk! Elegem van belőle! Undorodom tőle! Miért kellene taliznom vele? Miért lenne ez bunkóság?!

16/F


2013. júl. 9. 18:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert valaki, akit a barátnődnek tekintettél, csókoltál stb és szeret téged, megérdemel legalább annyit, hogy a szemébe mond, mit rontott el.. Ezt hívják tisztességnek..
2013. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani személyesen illik. Persze attól is függ, h pontosan mit csinált.
2013. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha már barátnőnek jó volt,akkor ennyivel megtisztelhetted volna.
2013. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Legalább SMS-be dobtad volna ki mert akkor költesz rá közel 50 FT-t -.-"

Amúgy nem értem miért nem lehet elé állni és megmondani a frankót és nem így becsicskulni hogy facebookon dobod ki..

Jogosan akadt ki a két illető mert ez nem facebook téma.

2013. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem érdemel meg semmit elegem van belőle
2013. júl. 9. 18:36
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bunkóság. Már ne is haragudj, de annyit szerintem megérdemelt volna, hogy személyesen közöld vele. Tapló vagy...
2013. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

nem az a baj, hogy szakítottál vele

az még nem lenne bunkóság

csak az nem mindegy, hogy hogyan

oké hogy már nem akarsz vele lenni, de ezt meg lehetett volna mondani normálisan is

2013. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 acelsziv ***** válasza:
Mit követtél el ellene, aminek kapcsán ennyire megutáltad?
2013. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 LeftBehind ***** válasza:
Ez nemhogy bunkó,inkább tapló dolog volt. Tökmindegy,hogy mit csinált,annyit mindenki megérdemel hogy az ilyet személyesen tudják meg.
2013. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

1. Egy hisztis picsа, ő se tudja, mit akar, mindig azzal jön, hogy én nem is szeretem, meg nem is keresem... ami igaz, de azért nem, mert idegesít! És mindig nekem kell bizonyítani.

2. A szexuális életünk 0, mert ő még várni akar pfff. Ok, hogy várni akar, de attól még szerintem lehetne csinálni VALAMIT, de nem, ő nem, mert még várni akar... nekem elegem van ebből, hogy csak én teszek bele mindent a kapcsolatba, ő meg semmit. Én nem erre gondoltam párkapcsolat alatt, amikor összejöttünk.

3. Időközben összeismerkedtem egy lánnyal, aki sokkal normálisabb.

2013. júl. 9. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!